Monthly Archives: April 2013
You are browsing the site archives by month.
Lēts mājas internets

Interneta pakalpojumu sniedzēju starpā valda liela konkurence, kas dod iespēju interneta lietotājiem iegūt un lietot lētu mājas internetu.

Platjoslas interneta pieslēgums

Ar platjoslas ierašanos, interneta pieslēgums ir kļuvis vieglāks un ātrāks. Tādā veidā, tas ir pievienojis krāsas to cilvēku dzīvēm, kuri izmanto internetu. Īsumā runājot, platjoslas internets ir lielisks interneta pieslēguma medijs un nodrošina tādas iespējas kā ātrgaitas pieslēgumu un efektīvu lejupielādi.

Lēts interneta pieslēgums

Jums nepieciešams lēts interneta pieslēgums? Salīdziniet interneta pakalpojuma sniedzējus bez maksas, lai atrastu lētāko interneta pieslēgumu. Ar CAB piedāvāto salīdzināšanas tabulu, atrast lētu interneta pieslēgumu nav grūti, jo Jums tikai atliek salīdzināt interneta pakalpojumu sniedzēju piedāvājumus. Jūs iegūsiet ātru, kvalitatīvu un lētu interneta pieslēgumu!

Mājas internets

Mājas internets ir kļuvis par būtisku katras mājsaimniecības sastāvdaļu, un ir viegli redzēt, kāpēc. Tradicionāli, lielākajai daļai cilvēku bija iezvanpieejas vai bezvadu internets, bet lejupielādes ātrums bija ļoti lēns, tomēr platjoslas ieviešana ir tehnoloģiju atklāsme, kas ir sniegusi klientiem iespēju lejupielādēt visu, sākot no filmām un mūzikas, līdz svarīgiem datora atjauninājumiem. Uzņēmumi ir veikuši nozīmīgus uzlabojumus, un tiem ir iespēja savienot visu savu darbaspēku, izmantojot vienu tīklu.

Lēts internets

Mūsdienās lēts internets nozīmē arī ātru un kvalitatīvu interneta pieslēgumu. Jums tikai atliek izvēlēties pareizo interneta pakalpojuma sniedzēju un Jūs iegūsiet lētu, ātru un kvalitatīvu internetu. Veltiet nedaudz laika, lai salīdzinātu interneta pakalpojuma sniedzējus, lai saņemtu labāko par pieņemamu cenu.

WiMAX internets

WiMAX ir platjoslas bezvadu datu pārraides tehnoloģija, kuru apraksta IEEE 802.16 standartu grupa. WiMAX ir platjoslas interneta pieslēgums vietās, kur nav kabeļu tīkla. WiMAX interneta ir labākais risinājums mājoklim vai birojam, ja kabeļu tīkla būvniecības izmaksas interneta ierīkošanai ir pārāk augstas vai nav pieejams DSL internets un optiskais internets.

Publiskais Wi-Fi internets

Wi-Fi internets ir bezvadu internets. Publiskais Wi-Fi internets dod iespēju jebkurā diennakts laikā lietot ātrgaitas pieslēguma internetu vairāk kā 3000 piekļuves vietās visā Latvijā. Wi-Fi internets pieejams vairāk kā 3000 publiskās piekļuves vietām visā Latvijā – tur, kur redzama Wi-Fi uzlīme: kafejnīcās un restorānos, degvielas uzpildes stacijās, iepirkumu centros un citur visā Latvijā.

Optiskais internets

Optiskais internets ir publiski pieejama vispasaules savstarpēji saslēgtu datortīklu sistēma, kas pārsūta datus, izmantojot Interneta protokolu (IP). Optiskais internets ir pareizā izvēle, ja nepieciešams ātrs, kvalitatīvs un salīdzinoši lēts interneta pieslēgums. Optiskā interneta tehnoloģija nodrošina ievērojami lielāku datu pārraides kapacitāti, kas nozīmē, ka visas darbības internetā norisināsies daudz ātrāk.

DSL internets

DSL interneta pieslēgums ir vēl viena populāra klientu izvēle. Jūs piekļūstat internetam, izmantojot tālruņa līniju. Jums nav jāuztraucas par Jūsu tālruņa līnijas traucējumiem. Turklāt Jūs varat vienlaicīgi izmantot savu fiksēto tālruni un internetu. DSL internets ir stabila un droša saikne ar visu Latviju un Pasauli.