Monthly Archives: May 2013
You are browsing the site archives by month.
Internets Jūrmalā

Jums tiešām ir lieliska iespēja pilnībā izmantot visu, ko Jums var piedāvāt internets Jūrmalā. Dienas, kad Jums bija jābojā nervi ar lēnu internetu ir garām. Arī ilgais laiks, kas bija jāpavada, gaidot, kad ielādēsies attēls vai mājas lapa, ir garām. Piesakiet ātru un kvalitatīvu interneta pieslēgumu Jūrmalā par cenu, kas iepriecinās ikvienu interneta lietotāju Jūrmalā.

Optiskās šķiedras tehnoloģija

Optiskais internets! Reiz tas bija unikāls, aizraujošs un pieejams tikai dažiem un priviliģētajiem. Tagad tas ir mums visapkārt, un lielāko daļu laika mēs pat nezinām, ka tas ir tur. Tas ir stāsts par lielāko jauno tehnoloģisko sasniegumu. Ja Jūs domājat par televīziju, tad ne pārāk sen tā bija pieejama tikai dažiem un pašiem bagātākajiem. Drīz arvien vairāk un vairāk cilvēku to vēlējās un cenas pazeminājās, bet nākamā bija krāsu televīzija. Tā šis stāsts iet tālāk un tālāk…

Internets Daugavpilī

Saņemiet labāko internetu Daugavpilī par labāko interneta cenu. Jums tikai atliek salīdzināt internetu Daugavpilī un Jūs saņemsiet ātru un kvalitatīvu internetu Daugavpilī par demokrātisku cenu. Jūs varat salīdzināt internetu Daugavpilī zemāk pilnīgi bez maksas.

Internets Rīgā

Rīgā pieejams plašs interneta pieslēguma piedāvājums, kas dod iespēju ikvienam interneta lietotājam Rīgā izvēlēties sev piemērotāko internetu. Rīgā pieejams gan optiskais internets, gan DSL internets, gan bezvadu interneta piedāvājumi. Salīdziniet interneta pakalpojuma sniedzējus, lai pieslēgtu ātrāko, lētāko un stabilāko internetu Rīgā.

Baltcom

Baltcom ir viens no lielākajiem interneta un kabeļtelevīzijas operatoriem Latvijā. Tā piedāvātie pakalpojumi ir izdevīgi, bet pieslēgums – stabils. Baltcom kabeļtelevīzijai ir plašs piedāvāto kanālu klāsts, bet internets ir ātrs un stabils, jo Baltcom savus pakalpojumus piedāvā, balstoties savā plašajā pieredzē – uzņēmums strādā jau no 1991. gada. Šajā rakstā plašāk apskatīsim Baltcom piedāvāto interneta pieslēgumu, uzmanību veltot arī dažām akcijām, kuras ļoti lēti ļaus jums kļūt par Baltcom klientu.

Pronets

Pronets ir interneta pakalpojumu sniedzējs, kas darbojas lielākajā daļā Daugavas labā krasta, kā arī Pārdaugavā – Imantā, Torņakalnā un Ziepniekkalnā. Pronets piedāvā kvalitatīvu optisko internetu, kabeļtelevīziju, kā arī mājas telefoniju par ļoti zemām cenām. Šajā rakstā apskatīsim Pronets piedāvāto internetu, īpaši apskatot to no izdevīguma viedokļa.

Internets Mūsdienās

Mūsdienās internets ir kļuvis par neatņemamu mūsu dzīves daļu. Pasaules tīmeklī var atrast jebkādu informāciju par jebko. Pirms dažiem gadiem, sakarā ar mazāku ātrumu, cilvēkiem nācās saskarties ar vairākām problēmām, pieslēdzoties internetam. Tas bija saistīts ar to, ka cilvēki izmantoja iezvanpieejas savienojumu, lai piekļūtu internetam. Šī problēma ir atrisināta ar DSL vai optisko savienojumu. Šīs tehnoloģijas ļauj lietotājiem piekļūt internetam ļoti lielā ātrumā, un tādēļ tas ir ļoti populārs starp profesionāļiem un privātpersonām.

Pēcapmaksas internets

Visi vadošie interneta pakalpojumu sniedzēji piedāvā pēcapmaksas interneta pieslēgumu. Pēcapmaksas internets nozīmē to, ka par interneta pakalpojumiem nāksies norēķināties mēneša beigās. Pieslēdziet pēcapmaksas internetu jau tagad – ātrāk, lētāk un drošāk:

Internets datoram

Internets datoram Latvijā dod iespēju cilvēkiem izmantot labākās interneta pakalpojumu iespējas. Lietotāji atzīst, ka iespējams no savas puses izmantot interneta savienojumu pilnā mērā. Ir vairāki piedāvājumi, ko sniedz pakalpojumu sniedzēji. Tieši šo piedāvājumu dēļ, lietotājiem ir iespēja no savas puses izmantot savienojumu par ļoti zemu maksu.

IZZI

Lai arī rakstu sākt tendenciozi – pēc virsraksta var noprast, ka daudzi domā, ka IZZI piedāvātie pakalpojumi ir slikti – nav labs stils, tomēr jāpasvītro, ka pēdējos gados IZZI ir kļuvis par labāku pakalpojumu sniedzēju, uzlabojot gan savus pakalpojumus, gan to pieejamību. Šajā rakstā apskatīsim IZZI piedāvātos pakalpojumus.