Monthly Archives: October 2013
You are browsing the site archives by month.
Internets, TV un telefons

Ietaupiet naudu par televīzijas, telefona un interneta pieslēgumu, pērkot tos komplektā no interneta pakalpojumu sniedzējiem ar visprogresīvākajām tehnoloģijām.

Portatīvais dators ar interneta pieslēgumu

Ar portatīvo datoru palīdzību var darīt daudzas lietas, piemēram, sērfot internetā, veikt maksājumus internetā, lejupielādēt programmas, tērzēt ar draugiem un spēlēt mūziku vai skatīties filmas izklaides nolūkos. To var arī izmantot, lai darītu dažādus darbus, piemēram, sagatavotu dokumentus vai prezentācijas. Ir bezgalīgi daudz iespēju, ko var darīt.

Kur atrast ātru internetu

Mājas internetsAr interneta izplatīšanos, cilvēkiem ir kļuvis vieglāk piekļūt spēlēm, mūzikai un video internetā. Tas ir atvēris jaunu biznesa un izklaides pasauli. Tā ir viena no tām nedaudzajām nozarēm, kam ir spēja attīstīties arī grūtos ekonomikas laikos.

DSL interneta pieslēgums

DSL (Digital Subscriber Line) internets padarīja internetu pieejamu plašākām tautas masām. Būdams lēti ieviešams, samērā ātrs (lai gan daudzi atcerēsies 15kb/s pirmsākumus) un stabils, DSL internets vēl joprojām ir viens no populārākajiem interneta pieslēguma veidiem. Šeit nedaudz apskatīsim DSL interneta vietu Latvijas interneta vēsturē, kā arī apskatīsim pašlaik pieejamos DSL pakalpojumus.

Lattelecom optiskais internets

Lattelecom ir tie, kas aizveduši optisko internetu uz rajoniem. Nepārvērtēsim Lattelecom lomu platjoslas interneta ieviešanā – Lattelecom ir vienīgie, kam bija īsta iespēja izveidot infrastruktūru, pieejami līdzekļi, u.t.t. Un tomēr fakts ir fakts – Lattelecom optiskais internets pieejams jau kādā pusmiljonā mājsaimniecību, Lattelecom tā ieviešanā fokusējoties uz punktiem, kas varētu sagādāt lielāku atdevi. Tagad VIP komplektā Lattelecom piedāvā internetu ar ātrumu līdz pat 1 gigabitam sekundē, bet optiskā interneta pamatklientiem pieejamais ātrums ir 400 megabiti sekundē, izmantojot “Optika 4” pieslēgumu.

Interneta pieslēgums Tukumā

Praktiski visur Latvijā ir pieejams labs interneta pieslēgums. Jums tikai atliek pieteikties pie nevainojama pakalpojuma sniedzēja. Lai pieslēgtu labu interneta pieslēgumu Tukumā – salīdziniet interneta pakalpojumu sniedzējus zemāk:

Internets mājas datoram

Internets mājas datoramMūsdienās personālo datoru var atrast gandrīz katrā mājā. Internets ir kļuvis par dzīves nepieciešamību un daudzi lietotāji apsver savas iespējas par to, kā piekļūt internetam. Agrāk interneta pieslēgumam tika izmantots iezvanpieejas savienojums, bet tas drīz zaudēja jebkādu iegūto popularitāti dažādo problēmu dēļ, kas radās izmantojot šo pieeju, kā piemēram lēnais ātrums, nepastāvīgais savienojums, ierobežotās funkcijas un izmaksu neefektivitāte. Šādā situācijā, DSL un optiskais interneta pieslēgums piedāvā jaunu cerību staru ļoti rentablā veidā. Lielākā daļa mājokļu tagad ir pieslēgušies internetam, izmantojot DSL vai optisko pieslēgumu. Šādi pieslēgumi piedāvā ātru internetu un labas savienojumu iespējas lietotājam par ļoti pieejamām cenām. Turklāt pastāv dažādi piedāvājumi, kas piedāvā lieliskus pakalpojumus.