Monthly Archives: November 2013
You are browsing the site archives by month.
Internets senioriem

Lattelecom jau izsenis pārsteidz ar savām akcijām, kas rosina arī vecāka gadagājuma cilvēkus pieslēgties internetam, to izmantot un izprast. Veiksmīgākā no tām – “Pieslēdzies, Latvija” – pulcējusi teju 10 tūkstošus senioru, kas trīs dienās varēja vairākās mācībstundās pilnveidot savas datorprasmes. Katru gadu apmācīto cilvēku skaits pieaug. Šī paša piedāvājuma ietvaros, Lattelecom ir izveidojis t.s. “senioru komplektu”, kurā pensionētiem cilvēkiem pieejams internets, televizors un telefons par īpaši izdevīgām cenām.

Optiskā interneta nākotne

Lattelecom optiskais internetsJa Jūs mēģināt nošķirt faktus no baumām, kad runa ir par optisko internetu, viens no svarīgākajiem aspektiem, kas jāņem vērā par šo interneta pieslēgumu ir tas, cik ilgi tas ir šeit uz palikšanu. Ar iezvanpieejas modemiem, kas ir gandrīz aizmirstībā un standarta pieslēguma došanos prom no interneta pasaules, cik ilgu dzīvi var sagaidīt optiskais interneta pieslēgums?

Interneta pieslēgums Liepājā

Ar tehnoloģijas attīstību, internets ir piesaistījis lielāko daļu cilvēku tā daudzo priekšrocību dēļ. Gadu gaitā interneta pieslēgums Liepājā ir paplašinājies un ir parādījušies pakalpojumu sniedzēji, kuru galvenais mērķis ir apmierināt pieaugošo lietotāju pieprasījumu. Tātad ir kļuvis ļoti grūti izvēlēties to, kura pakalpojumu sniedzēja piedāvājums Liepājā ir labākais, kā arī varētu atbilst Jūsu prasībām.