Aizdevēju apskats

Pieteikties aizdevumam varat no uzņēmuma mājas lapas aizpildot pieteikuma anketu. Informācija šajā anketā ir jānorāda precīzi un patiesi. Pretējā gadījumā aizdevuma pieteikums var tikt noraidīts. Pēc anketas aizpildīšanas ir jāveic vienreizējs pārskaitījums 0,01 eiro apmērā uz aizdevēja bankas kontu, šādi jūs apstiprināsiet savu bankas kontu nu piekrītat aizdevuma līguma noteikumiem. Varat izlaist šo soli, ja izvēlaties saņemt aizdevuma summu skaidrā naudā bankas filiālē. Ar jums sazināsies klientu apkalpošanas operatori, ja būs nepieciešams precizēt jūsu norādīto informāciju.

Tiek piedāvāts arī tāds pakalpojums kā SMS kredīts internetā. Šādi, ja esat reģistrējies aizdevēja mājas lapā, varat pieteikt aizdevuma saņemšanu ar SMS ziņojuma palīdzību. Šādi ir iespējams saņemt kredītu ļoti ērtā veidā, arī tad, ja nav piekļuves datoram.

Aizdevuma atmaksas termiņu ir iespējams pagarināt par laiku no 1 līdz 30 dienām. Šis ir maksas pakalpojums un summa ir atkarīga no aizdevuma apjoma un jūsu izvēlētā pagarinājuma termiņa. Ar pagarināšanas izmaksām varat iepazīties savā lietotāja profilā. Ja jūsu maksājuma veikšana kavēsies par vienu vai dažām dienām, jūs varat sazināties ar uzņēmumu un informēt par šo situāciju, ir iespējams šādi atlikt maksājumu to nepagarinot. Jūs saņemsiet atgādinājumus par kavējumu, bet tas ir automātisks paziņojums un, ja esat vienojies ar uzņēmumu, to varat neņemt vērā.

Uzņēmums ir izveidojis lojalitātes programmu, lai sniegtu saviem klientiem privilēģijas un atlaides. Lojalitātes programma attiecas uz īstermiņa aizdevumiem par summu no 150 eiro un, ja tie ir atgriezti ne ātrāk kā pēc 14 dienām. Jaunie klienti saņem 100% atlaidi sava pirmā kredīta saņemšanai. Katrs nākamais aizdevums, kas atbilst noteikumiem, saņem mazāku, bet augošu atlaidi komisijas maksai. Sasniedzot 5. līmeni jūs saņemat pastāvīgu 25% atlaidi komisijas maksai.

Piesakoties šim aizdevumam rūpīgi izvērtējiet savas atmaksas iespējas un izvēlētā aizdevēja piedāvājuma nosacījumus. Kredīts internetā ir saistības kuras jūs uzņematies, tādēļ jūsu interesēs ir pieņemt pareizo un izdevīgāko lēmumu. Izvērtējot šo un citus piedāvājumus varat rast labāko izeju no savām finansiālajām grūtībām un apmierināt esošo vajadzību.

Nekad mūžā neaizmirsti par atbildīgu aizņemšanos, jo šis aizdevējs neaizmirsa par tevi, kad gribēji aizņemties.

Post Navigation