Ātrs internets

Optiskais internets ir ātrs (un tiek uzlabots katru dienu), nepārtraukts (nav nepieciešams to ieslēgt un izslēgt) un kvalitatīvs (lai Jūs vienlaicīgi varētu izmantot telefonu, TV un internetu). Optiskais internets ir arī bezvadu, kas nozīmē, ka Jūs varat klīst apkārt pa savu mājokli ar savu portatīvo datoru un piekļūt internetam bez vadu palīdzības. Šī interneta pieslēguma forma tiek piegādāta uz Jūsu datoru caur tām pašām modernizētajām kabeļu sistēmām, kas pašlaik nodrošina televīziju Jūsu mājās. Visprogresīvāko tehnoloģiju sasniegumi, kas ieviesti visaptverošos tīklos, ļauj Jums sasniegt savu interneta galamēŗķi sekunžu laikā. Optiskais internets ļauj lietotājiem piekļūt internetam samērā lielā ātrumā. Lielākā daļa interneta lietojumprogrammu, piemēram, tērzēšana, e-pasts un lejupielādes tiek paveiktas daudz ātrāk, nekā ar citiem interneta pieslēgumiem.

Kur pieslēgt ātru internetu

Pieteikties internetam

Izdariet savu izvēli starp CAB piedāvātajiem interneta pakalpojumu sniedzējiem un aizpildiet vienkāršu pieteikumu internetā.

Optiskais interneta ieguldījums inovācijās un ekonomiskajā attīstībā ir nepārspējams. Bet mēs zaudēsim šīs ārkārtīgi lielās priekšrocības, ja internets nepaliks kā atvērta platforma, kur potenciālie klienti varēs ieviest jauninājumus bez atļaujas, ar zemu barjeru mazo uzņēmējdarbību uzsākšanai un darbavietu radīšanai. Optiskajam internetam ir daudz vairāk priekšrocību nekā jebkura cita veida interneta pieslēgumam. Un tas ir iemesls, kāpēc tas ir tik populārs un pieprasīts, salīdzinot ar cita veida pieslēgumiem. Optiskais internets ir neapšaubāmi labākā izvēle. Ātrs un nevainojams internets, augstas izšķirtspējas televīzija bez traucējumiem un citi kvalitatīvi pakalpojumi. Šajā ziņā optikai pašlaik nav konkurences, jo optiskais internets ir nākotnes tehnoloģija.

Kāpēc izvēlēties optisko internetu

  1. Ātrums – Lattelecom optiskā interneta ātrums sevi ir pierādījis ne tikai Latvijā, bet arī Pasaulē!
  2. Kvalitāte – Optiskā interneta kvalitāte ir nevainojama!
  3. Cena – Optiskais internets ir par cenu, kurai nevar atteikt!

Vai ir pieejams lēts optiskais internets

Lēti  optiskā interneta piedāvājumi radās diezgan strauji. Sakarā ar spēcīgo konkurenci starp pakalpojumu sniedzējiem, ātrgaitas interneta sakaru pakalpojumu izmaksas ir zemas, un tiek vēl vairāk samazinātas. Sakarā ar to lietotāju skaita pieaugumu, kam ir piekļuve ātrgaitas sakariem, plašs pakalpojumu klāsts kļūst iespējams. Konkurence izskaidro, kāpēc optiskais internets tiek piedāvāts par cenu, kurai ir grūti atteikt.

Ko nozīmē ātrs internets

Ātrs interneta pieslēgums tagad tiek uzskatīts par būtisku infrastruktūru, līdzīgu komunālajiem pakalpojumiem, un ir nepieciešams, lai uzturētu un veicinātu ekonomisko izaugsmi. Uzticams un pieejams optiskā interneta pieslēgums ir svarīgs izglītības, uzņēmējdarbības, veselības aprūpes, valsts pārvaldes un sabiedrisko pakalpojumu jomās. Ātrs internets tika visbiežāk izmantots mājsaimniecībās ar augstākiem ienākumiem un tajās, kas atrodas lielākajās pilsētās un lielpilsētu teritorijās, bet ne vairs, jo tagad gandrīz jebkurš vidusmēra cilvēks var baudīt optisko internetu.

Post Navigation