Baltcom

Baltcom ir viens no lielākajiem interneta un kabeļtelevīzijas operatoriem Latvijā. Tā piedāvātie pakalpojumi ir izdevīgi, bet pieslēgums – stabils. Baltcom kabeļtelevīzijai ir plašs piedāvāto kanālu klāsts, bet internets ir ātrs un stabils, jo Baltcom savus pakalpojumus piedāvā, balstoties savā plašajā pieredzē – uzņēmums strādā jau no 1991. gada. Šajā rakstā plašāk apskatīsim Baltcom piedāvāto interneta pieslēgumu, uzmanību veltot arī dažām akcijām, kuras ļoti lēti ļaus jums kļūt par Baltcom klientu.

Baltcom

Baltcom internets

Baltcom internets ir pieejams lielā daļā Latvijas – sākot ar Rīgu un beidzot ar mazākām pilsētām kā Jēkabpils, Gulbene un Koknese. Tas ir pieejams trijos ātrumos – 50Mbit/s, 100Mbit/s un 500Mbit/s, taču jāpiebilst, ka lielākajā daļā Latvijas tas ir pieejams tikai ar vai nu ar ātrumu 50Mbit/s vai 100Mbit/s. Tas maksā Ls 9,10 mēnesī un nāk komplektā ar stabilu pieslēgumu un pasakainu ātrumu. Ar maksimālo ātrumu lejupielādējot 1,4 gigabaitus lielu filmu, jūs varat to sākt skatīties pēc divām minūtēm (ar 100Mbit/s ātrumu).

Baltcom televīzija

Baltcom televīzija ir ar plašu kanālu piedāvājumu, kura pamata pakā ir 57 kanāli, taču pieejamas arī dažādas tematiskās pakas, tajā skaitā arī vairākas HD televīzijas pakas, kas ļaus jums izbaudīt ciparu kvalitāti tepat mājās. Baltcom piedāvātā televīzija ir izdevīga, taču lētāk būs to pieslēgt kopā ar internetu. Tas tāpēc, ka Baltcom ik pa laikam piedāvā dažādas galvu reibinošas akcijas:

Baltcom akcijas

Pieslēdzot Baltcom pakalpojumus uz diviem gadiem, iespējams pirmo gadu par internetu (vai internetu un televīziju kopā) maksāt līdz pat 40% mazāk. Piemēram, Baltcom internetu vēl visu maija mēnesi iespējams pieslēgt bez maksas un pirmo gadu par to maksāt 4,99 mēnesī! Savukārt, pieslēdzot internetu un kabeļtelevīziju vai digitālo televīziju varat par Baltcom pakalpojumiem maksāt respektīvi 6,99 un 7,99 latus mēnesī. Turklāt Baltcom piedāvājumi izceļas ar savu demokrātiskumu — vari Baltcom pakalpojumus atslēgt līdz pat 3 mēnešus gadā, kad dodies atvaļinājumā; uzņēmums piedāvā arī sociālās atlaides, piemēram, pensionāriem, bezdarbniekiem vai invalīdiem.

Izvēlies Baltcom – izvēlies kvalitāti

Baltcom piedāvātie pakalpojumi patiesi izceļas ar savu stabilitāti, ātrumu un kvalitāti. Vienalga vai jums nepieciešams interneta pieslēgums, vai kabeļtelevīzija, vai abi kopā, Baltcom piedāvātie pakalpojumi noteikti būs vieni no izdevīgākajiem un labākajiem visā Latvijā.

Baltcom – stabils un izdevīgs internets ikvienam

Post Navigation