Baltcom interneta pakalpojumi

Baltcom, kas kabeļtelevīzijas pakalpojumu sniegšanā darbojas jau kopš tālā 1991. gada, jau kādu laiku piedāvā arī zibenīgu internetu par pieejamām cenām, ātrumā līdz pat 500 megabitiem sekundē (tas ir ļoti daudz). Šajā rakstā apskatīsim to, kādēļ izvēlēties – vai neizvēlēties – Baltcom interneta pieslēgumu.

Baltcom – vai uzticams provaideris?

Baltcom

Ja skatītos tīri pēc klientu skaita – tas Baltcom ir ap 140 000, – tad Baltcom varētu saukt par uzticamu provaideri, jo grūti pārdot draņķīgu preci laikos, kad cilvēkiem tik viegli sazināties. Citi rādītāji būtu, piemēram, sūdzību daudzums. No interneta provaideriem visvairāk sūdzību kādu laiku atpakaļ bija IZZI, taču vispār jau daudz sūdzību ir arī par Lattelecom un pašu Baltcom, tas ir, pilnīgi stabila interneta pieslēguma jau Latvijā tikpat kā nav, tas ir atkarīgs no pieslēguma vietas un apstākļiem.

Kas ir interesanti – par Baltcom klientu apkalpošanu sūdzību ir maz, par pieslēgumu – ne vairāk, kā citiem operatoriem. Sūdzības lielākoties ir par viņu agresīvo mārketingu, kam ar pakalpojumu kvalitāti nav nekāda sakara. Īsāk sakot, jā, Baltcom ir diezgan uzticams provaideris. Baltcom grupa turklāt ir atbildīga par vairākiem starptautiskiem optiskajiem kabeļiem, kā arī to izpēti un pārbaudi, kas liecina par pieredzi šajā jomā.

Kādu internetu Baltcom piedāvā?

Baltcom piedāvā optisko internetu ar ātrumu līdz 500 megabitiem sekundē, taču izdevīgākais pieslēgums ir ar lejupielādes un augšupielādes ātrumu līdz 250 megabitiem sekundē. Tas maksā 12,95 eiro, kas ir lētāk nekā konkurentiem. Baltcom pakalpojumi ir veidoti, izmantojot NGN tehnoloģijas, tas ir, visi pakalpojumi tiek piegādāti pa vienu kanālu, kas ne tikai atvieglo jaunu pakalpojumu pieslēgšanu, bet arī padara stabilāku jau esošo pakalpojumu savienojumu.

Pastāv divas pārklājuma zonas – NGN un mini-NGN, – kurās ātrums ir respektīvi 250mbit un 50mbit abos virzienos. Pat ar ātrumu 50 megabiti sekundē – protams, atminoties Bila Geitsa “ar 640 kilobaitiem vajadzētu pietikt ikkatram datoram” (īstenībā viņš to nekad nav teicis), – vajadzētu pietikt ikvienam interneta lietotājam.

Jebkurā gadījumā, Baltcom internets ir viens no, ja ne pats izdevīgākais optiskā interneta piedāvājums Latvijā, tādēļ to ievelkot, jūs nekļūdīsities, it sevišķi ņemot vērā uzņēmuma apskaužamo pieredzi un dalību Latvijas interneta vēsturē.

Post Navigation