Baltcom internets

BaltcomTelekomunikāciju uzņēmums Baltcom piedāvā ne tikai interneta pieslēgumu, bet arī televīzijas un fiksēto telefonsakaru pakalpojumus. Baltcom ir Baltijā lielākais kabeļtelevīzijas operators, kas darbojas jau kopš 1991. gada. Šajā rakstā apskatīsim Baltcom piedāvāto interneta pieslēgumu.

Baltcom interneta pieslēgums mini NGN zonā (Ls 9.10/mēn.)

Pieteikties pie Baltcom

Baltcom interneta pieslēgums mini NGN zonā nodrošina interneta pieslēgumu Latvijā līdz 50Mbit/s (lejupielāde) un līdz 50Mbit/s (augšupielāde). Baltcom interneta pieslēgums mini NGN zonā nodrošina interneta pieslēgumu Ārzemēs līdz 50Mbit/s (lejupielāde) un līdz 5Mbit/s (augšupielāde).

Baltcom interneta pieslēgums NGN zonā (Ls 9.10/mēn.)

Baltcom interneta pieslēgums mini NGN zonā nodrošina interneta pieslēgumu Latvijā līdz 100Mbit/s (lejupielāde) un līdz 100Mbit/s (augšupielāde). Baltcom interneta pieslēgums NGN zonā nodrošina interneta pieslēgumu Ārzemēs līdz 100Mbit/s (lejupielāde) un līdz 10Mbit/s (augšupielāde).

Baltcom interneta pieslēgums NGN zonā (Ls 35/mēn.)

Baltcom interneta pieslēgums mini NGN zonā nodrošina interneta pieslēgumu Latvijā līdz 500Mbit/s (lejupielāde) un līdz 500Mbit/s (augšupielāde). Baltcom interneta pieslēgums NGN zonā nodrošina interneta pieslēgumu Ārzemēs līdz 500Mbit/s (lejupielāde) un līdz 50Mbit/s (augšupielāde).

Kādu interneta pieslēgumu izvēlēties?

Kas Jums nāk prātā, dzirdot vārdus Baltcom interneta pieslēgums? Vai Jūs domājat, ka tas ir ātrs? Vai Jūs domājat – es neesmu pārliecināts, ka tāda lieta vispār pastāv? Vai vēlaties, kaut Jūs zinātu, kādas ir Jūsu iespējas iegūt Baltcom internetu? Vai arī Jūs domājat, ka Jums tas īsti nerūp, jo Jūs internetu nemaz gandrīz neizmantojat?

Neatkarīgi no tā, ko Jūs domājat, kad Jūs domājat par interneta pieslēgumu, mūs visus ietekmē internets un tā ātrums. Ja Jūs izmantojat internetu regulāri, Jūs, iespējams, ievērosiet, cik ļoti tas Jūs ietekmē. Jūs ievērosiet, ja tas darbosies nedaudz lēnāk un īpaša tīmekļa vietne vai e-pasts aizņems nedaudz ilgāku laiku, lai tiktu ielādēts. Ir acīmredzamas lietas, ko Jūs pamanāt. Ir arī tie, kas domā, ka viņus neskar interneta pieslēgums. Padomāsim par to. Vai esat stāvējuši rindā pastā un gaidījuši, un gaidījuši? Kā Jūs domājat, kur pasta darbinieki meklē pakalpojumu izcenojumu? Protams, Jūsu gaidīšanu varētu ietekmēt darbinieku daudzums, bet neskatoties uz to, strādājošo efektivitāti ietekmē tas, cik ātri strādā viņu dators, lai norādītu attiecīgās pakalpojumu maksas. Tad ir bankas. Jūs dodaties pie bankas darbinieka. Dažreiz tas ir tiešām ātri izdarāms, un dažreiz tas var aizņemt ilgu laiku. Dažreiz darbinieks pat atvainosies par to, cik ilgs laiks bija nepieciešams, jo dators darbojās ļoti lēni. Vai esat kādreiz dzirdējis kādu tā sakām? Tad Jūs ietekmē interneta ātrums.

Interneta pieslēgums ietekmē mūsu ikdienas dzīvi, vai mēs pamanām to vai ne. Izvēlieties kvalitatīvu pakalpojumu, lai ietaupītu ne tikai laiku, bet arī naudu, jo mūsdienās kvalitatīvs interneta pieslēgums nemaksā veselu bagātību.

Kāpēc izvēlēties Baltcom interneta pieslēgumu?
  • Demokrātiskas cenas;
  • Viena reālā IP adrese bez maksas;
  • Slēdzot līgumu uz 24 mēnešiem – pieslēgšana bez maksas;
  • Abonējot pakalpojumu uz 11 mēnešiem, 12 par brīvu;
  • Atslēgt pakalpojumu līdz 3 mēnešiem kalendārajā gadā;
  • Profesionāls klientu atbalsts.

Pieteikties internetam

Baltcom piedāvā trīs iespējas, kā pieslēgt internetu. Ja Jūs pieslēgsiet Baltcom internetu bez līguma, pieslēgšanas maksa ir Ls 50. Ja Jūs noslēgsiet līgumu par 12 mēnešiem, Baltcom par pieslēgšanu prasīs tikai Ls 25, bet slēdzot līgumu uz 24 mēnešiem – pieslēgšana BEZ MAKSAS!

Post Navigation