Ceļojumi uz Gruziju

Labākie un populārākie ceļojumi uz Gruziju tuvākā apskatā jau šodien un tagad. Turpini lasīt, lai uzzinātu par Gruziju un ceļojumiem uz Gruziju. Daudziem Gruzija asociējas ar Vīnu, kalniem, jūru, alām un vēlreiz Vīnu. Nav noslēpums, ka viens no labākajiem vīniem Pasaulē tiek darināts tieši Gruzijā.

Kas ir Gruzija īsumā

Gruzija (gruzīnu: საქართველო, Sakartvelo) ir īstā vieta, kurp doties ceļojumā, jo tā ir ne tikai brīnišķīga valsts atpūtai, bet tajā dzīvo draudzīgākie cilvēki Pasaulē, kuru viesmīlību saņems ikviens tās tūrists. Ceļojumu galamērķis Gruzija atrodas Eiropas austrumos un tā robežojas gan ar Krieviju, Turciju, Armēniju un Azerbaidžānu dienvidos. Ceļojums uz Gruziju noteikti paliks atmiņā vēl ilgu laiku

Gruzijas galvaspilsēta ir Tbilisi, bet galvenais vīna darināšanas reģions – Kahetiju.

Ko apskatīt Gruzijā ceļojuma laikā

Gruzija

Visi ceļojumi uz Gruziju Šeit / Rezervācija / Visi piedāvājumi

Apskatīt Gruzijā ceļojuma laikā var daudz ko. Ir tikai jāsaprot, kas tuvāks sirdij un attiecīgi jāizvēlas ceļojuma tematika. Ir neskaitāmi ceļojuma piedāvājumi uz Gruziju, kas dod iespēju izvēlēties sev tuvākos apskates objektus. Vīns, kalni, jūru, alas ir tikai daži no galamērķiem, ko apskatīt Gruzijā.

Ceļojumu piemērs uz Gruziju: Vīna degustācijas un vairāk

Uzzināt vairāk

Ceļojums uz Gruziju, Tbilisi – valsts galvaspilsētu, galveno vīna darīšanas reģionu – Kahetiju, seno galvaspilsētu Mchetu un milzi Kazbeku. Papildus tam – gardas maltītes un vīna degustācijas. Bez vīna nekādīgi! Runājot par vīniem un ēdienu – neaizmirstiet par čurčelas nogaršošanu. Gruzīnu nacionālā saldumi – čurčelas!

Ceļojumu piemērs uz Gruziju: kalni un cits

Uzzināt vairāk

Gruzija ir kalni, ko noteikti vērts apskatīt! Gruzija atrodas uz mērenās un subtropu joslu robežas, klimatu ietekmē arī kalni, kas sadala valsti rietumu un austrumu daļās. Tikai kalnu apskate varētu būt garlaicīga. Ceļojums uz Gruzijas kalniem sevī ietver melno, jūru, pilsētas, senas baznīcas un klosteri, un vīndaru saimniecības apmeklējums kopā ar gardu maltīti un vīna degustāciju. Variants (uzkāpšana Kazbekā), kas notiek vairāku stundu garumā un bonusā ir nakšņošana teltī. Ja negribas nakšņot teltī, tad var doties pārgājiena pa gleznaino Truso ieleju.

Ceļojumu piemērs uz Gruziju: melnā jūra

Uzzināt vairāk

Ja Latvijā kļūst vēss un aiz loga klauvē rudens, tad Gruzijā vasara ir vēl pilnā plaukumā. Ir tikai nepieciešams sakravāt koferus, rezervēt ceļojumu uz melno jūru un doties ceļā! Viss ceļojums nenotiek pludmalē, jo ir pietiekoši daudz apskates objekti un citas aktivitātes, lai nebūtu garlaicīgi. Neaizmirsti nogaršot gruzīnu nacionālos ēdienus kā hačapuri un mcvadi (šašliku) un, protams, gruzīnu vīnu.

Šis ir tikai neliels ieskats Gruzijā! Lai aprakstītu ceļojumu uz Gruziju pilnīgi, būtu nepieciešams ļoti ilgs laiks. Gruzija apvieno no ceļotāju puses vienmēr augsti vērtētus galamērķus – kalnus un jūru. Gruzija ir populārs galamērķis ne tikai vīna cienītājiem, bet arī gardēžiem, jo Gruzijai ir gardi nacionālie ēdieni un patiesi saldi nacionālie saldumi.

Post Navigation