Ceļojumi uz Horvātiju 2017

Vai arī Tava 2017. jaunā gada apņemšanās ir bijusi vairāk ceļot? Tieši šobrīd ir labākais laiks plānot savu 2017. gada vasaras ceļojumu, jo vairāki tūrisma operatori šobrīd piedāvā atlaides ceļojumiem uz dažādiem galamērķiem. Ja vēlies salīdzinoši lētu, bet patīkamiem piedzīvojumiem bagātu vasaras atpūtu, ceļojumi uz Horvātiju var būt tieši priekš Tevis, jo šī Balkānu reģiona valsts piedāvā izbaudīt brīnišķīgus dabas skatus, atpūtu pie jūras, kā arī viduslaiku pilsētas un to krāšņumu. Ceļojumi uz Horvātiju Latvijā ir ļoti populāri, tādēļ to piedāvājums ir gana plašs un Tu vari izvēlēties sev piemērotāko.

APSKATĪT PIEDĀVĀJUMUS – CENAS ŠEIT – DATUMUS ŠEIT!

Kāpēc braukt uz Horvātiju?

Horvātija

2013. gadā Horvātija kļuva par Eiropas Savienības 28. dalībvalsti, tādēļ 2017. gadā Horvātiju apmeklēt ir pavisam vienkārši. Ceļojumi uz Horvātiju Latvijā tiek organizēti galvenokārt braucienos ar autobusu, tomēr Horvātijas atrašanās vieta ļauj uz turieni aizbraukt arī ar savu automašīnu. Šī Balkānu reģiona valsts apvieno neskarto dabu un vairākus gadsimtus senu arhitektūru kopā ar mūsdienīgu kultūras dzīvi, kā rezultātā ikvienu Horvātijas apmeklētāju tā neatstāj vienaldzīgu.

Kad doties uz Horvātiju?

Apskati nākamos ceļojuma datumus ŠEIT!

Ceļojumi uz Horvātiju 2017 tiek organizēti cauru gadu, tomēr labākais laiks šīs valsts apmeklēšanai ir no maija līdz jūnija beigām un no septembra līdz oktobrim. Šajos mēnešos laika apstākļi ir kā radīti atpūtai pie jūras, bet tūristu daudzums ir ievērojami mazāks nekā pašos karstākajos vasaras mēnešos. Vēls pavasaris un agrs rudens ir piemērots arī dažādām aktivitātēm, piemēram, kalnu pārgājieniem, riteņbraukšanai, laivu braukšanai pa upēm un tamlīdzīgi. Tomēr jāpiebilst, ka Horvātija ir kūrorta valsts tādēļ Jūlijā un Augustā, kad valstī ir visvairāk apmeklētāju, tūristu un vietējo iedzīvotāju izklaidei tiek organizēti dažādi kultūras un mūzikas pasākumi, kas var padarīt Tavu ceļojumu krāšņāku.

Ko apskatīt Horvātījā?

Horvātija piedāvā lielu dažādību – mierīgu atpūtu pie jūras, kalnu pārgājienus, ēdienu nesteidzīgu baudīšanu, līdz ar to pirms došanās uz šo valsti būtu vēlams izlemt, kāds ir ceļojuma mērķis, ko vēlies apskatīt un kādās aktivitātēs piedalīties:

Horvātijas daba

  • Ja vēlies izbaudīt viduslaiku pilsētas šarmu, dodies uz Dubrovniku, kas ir neliela pilsēta Adrijas jūras krastā. Pilsētā ir iespējams apskatīties ne tikai vecpilsētu ar ievērojamiem mūriem un skaistām baznīcām, bet arī atpūsties turpat esošajā pludmalē vai apmeklēt netālu esošās salas;
  • Ja vēlies izbaudīt Horvātijas dabas krāšņumu, dodies uz Plitvices Nacionālo parku, kas sastāv no vairākiem ezeriem, ūdenskritumiem un bagātīgiem mežiem. Parka lielākais dabas brīnums ir 16 savstarpēji savienoti ezeri, kuru krāsu toņi svārstās no tirkīza līdz zilam, zaļam un pat pelēkam;
  • Ja vēlies aktīvu atpūtu, dodies kalnu pārgājienā kādā no Horvātijas kalnu virsotnēm, piemēram, Biokovo, kas ir otra augstākā kalnu virsotne Horvātijā un sasniedz 1762 metru virs jūras līmeņa augstumu.

Sāc plānot savu ceļojumu uz Horvātiju 2017. gadā jau tagad un piedzīvo neaizmirstamus mirkļus!

Post Navigation