Greencredit.lv apskats

Lai saņemtu šo aizdevumu jums ir jāatbilst aizdevēja izvirzītajiem noteikumiem. Katrs aizdevējs var izvirzīt nedaudz atšķirīgus noteikumus un prasības aizdevuma saņemšanai. Jāatceras ka atbilstība šīm prasībām negarantē jums pozitīvu atbildi aizdevuma saņemšanai. Katrs pieteikums tiek izvērtēts balstoties uz individuālo situāciju. Lūk uzņēmuma prasības aizdevuma saņemšanai:

  • Jūs esat vecumā no 21 līdz 75 gadiem.
  • Jūs esat pastāvīgs Latvijas Republikas iedzīvotājs.
  • Jums ir stabili ienākumi.
  • Jums ir bankas konts kādā no Latvijas bankām
  • Jūs neesat iekļauti parādnieku sarakstā.

Greencredit.lv ātrais kredīts – tas nav nekāds zaļais kredīts un šeit nav nekādi zemteksti, jo Greencredit ir cienījams uzņēmums, kurš palīdz un palīdzēs situācijās, kas nepieciešama neliela naudas summa un summa ir nepieciešama ātri. Greencredit ir labi pazīstams un godājams uzņēmums, kurš palīdzējis neskaitāmiem cilvēkiem Latvijas teritorijā ar dažādām naudas summām un termiņiem.

Ja esat veiksmīgi reģistrējušies un veikuši konta apstiprinājumu varat pieteikties vēlamajai naudas summai. Pēc pieteikuma iesniegšanas jau 15 minūšu laikā saņemsiet apstiprinošu vai noraidošu atbildi. Jāpiemin, ka aizdevējs izskata pieteikumus tikai savā darba laikā. šis darba laiks ir:

  • Darba dienās no 8:00 līdz 21:00
  • Brīvdienās no 10:00 līdz 18:00

Pēc apstiprinošas atbildes saņemšanas, jau tuvākajā laikā, aizdevums tiks ieskaitīt jūsu bankas kontā. Ja izmantojat kādu no aizdevēja izmantotajām bankām, naudas pārskaitīšana būs ļoti ātra, pretējā gadījumā var aizņemt vairāk laika.

Aizdevuma atmaksa notiek pēc ļoti vienkārša principa, aizdevuma atmaksas termiņa ietvaros jums ir jāveic noteiktās naudas summas pārskaitījums uz aizdevēja norādīto bankas kontu. ir iespējams veikt apmaksu no internetbankas, jebkuras bankas filiāles vai Latvijas pasta nodaļām.

Ja jums rodas sarežģījumi ar aizdevuma atmaksu, tiek piedāvāta iespēja veikt aizdevuma termiņa pagarināšanu. Termiņu ir iespējams pagarināt par 7, 14, vai 30 dienām. Lai šo pakalpojumu saņemtu jums ir jāveic attiecīgā pagarinājuma apmaksa pirms jūsu aizdevuma termiņa beigām. Izmaksas ir atkarīgas no jūsu aizdevuma apjoma un vēlamā pagarināšanas termiņa.

Izvēloties šo vai kādu citu aizdevumu, izvērtējiet savas iespējas, lai izvairītos no finansiālām grūtībām ko var izraisīt nepārdomāti kredīti. Aizdevējs jūs mudina pieņemt atbildīgus lēmumus šādi pasargājot gan sevi gan aizdevēju. izmantot sniegto pakalpojumu varat tad, ja ir pietiekoša nepieciešamība, kredīti nav paredzēti ilgstošu finansiālo problēmu risināšanai. Esiet atbildīgi un uzmanīgi izvēloties tieši kur un kādu kredītu aizņemties.

Post Navigation