Gruzija cenas

Gruzija ir unikāla valsts ar milzīgu tūrisma potenciālu. Gruzijas ceļojuma cenas ir dažādas. Trīs simti kalnu un piejūras kūrorti skaidri norāda šīs valsts piedāvātās atpūtas iespējas un Melnās jūras piekraste ir populārs vasaras galamērķis par visdažādākajām cenām. Vairāk nekā desmit tūkstoši unikālu arheoloģijas, vēstures, arhitektūras un mākslas pieminekļu, kā arī daudzie dabas pieminekļi veicina Gruzijas starptautisku atzīšanu par svarīgu tūrisma centru Kaukāza reģionā.

Apskatīt cenas Gruzijas ceļojumiem

Spied Šeit!

Gruzija ir apgabals, kas atrodas Kaukāzā. Tā robežojas ar Melno jūru, Turciju, Armēniju, Azerbaidžānu un Krieviju. Šī valsts agrāk bija pazīstama kā Gruzijas Republika.

Gruzijas valūtas cenas

Tbilisi

Gruzijas valūta ir Lari (ლ) (GEL). Šis ir tikai aptuvens piemērs, lai būtu aptuveni skaidrs, cik ir Gruzijas Lars pārvēršot uz Eiro:

1 GEL =0.345762 EUR ➔ Georgian Lari 1 GEL = 0.345762 EUR ↔ Euro 1 EUR = 2.89216 GEL.

Kādas ir Gruzijas ceļojumu cenas?

Ceļojums uz Gruziju jeb Lieldienas Gruzijā izmaksās aptuveni 700-800 eiro vienai personai. Lieldienu ceļojums uz Gruziju ar lidmašīnu.

Ceļojums uz Gruziju ar lidmašīnu jeb Jāņi Gruzijā izmaksās aptuveni 800-1000 eiro vienai personai. Jāņu ceļojums uz Gruziju ar lidmašīnu.

Maija svētki Kaukāzā. Ceļojums uz Gruziju ar lidmašīnu izmaksās aptuveni 800-1000 eiro vienai personai.

Visi Ceļojumi uz Gruziju ir apskatāmi šeit!

Gruzijā ir daudzi reģioni, kur ir pieejamas pārgājienu ekskursijas un Jums vajadzētu izvēlēties tos, ko tieši Jūs visvairāk vēlaties apmeklēt. Ekskursijas ietver ceļvežus, vīna degustācijas, kalnus  un citus šādus pakalpojumus. Ir pieejams viss, ko nepieciešams redzēt skaistajā Gruzijā. Jums tikai ir tikai jāizvēlas tas, kas tuvāks sirdij!

Gruzija pārsteidz savus apmeklētājus ar kultūras oriģinalitāti un dažādību. Valsts ir bagāta ar vēsturiskiem pieminekļiem. Daži valsts pieminekļi ir iekļauti UNESCO mantojuma sarakstā. Daudzi cietokšņi, torņi, baznīcas un klosteri, kas tika uzcelti simtiem gadu atpakaļ, ir izkaisīti pa valsts teritoriju. To nepieciešams redzēt savām acīm, jo vārdiem grūti aprakstīt. Izvēlieties ceļojumu uz Gruziju pēc savām vēlmēm un cenām, kuras variet atļauties maksāt par lielisku ceļojumu uz Gruziju.

Post Navigation