Interesantas vietas pasaules apceļotājam

Esat kulinārijas fans? Jūsu ceļojuma maršrutam jāved uz dažādām pasaules virtuvēm. Intereses un „iesildīšanās” pēc varat vispirms apmeklēt pašmāju internacionālās virtuves. Varēsiet salīdzināt, turklāt ārzemēs nebūsiet pirmo reizi ar pīpi uz jumta: zināsiet, kādas garšas, ēdienus un to sastāvdaļas meklēt.

Idejas var smelties literatūrā un kinomākslā. Taču arī slavenu mūziķu, dejotāju un mākslinieku dzīve var būt lielisks pamats ceļojumam. Apmeklējot vietas, kur tapuši viņu iestudējumi un gleznas, varat mēģināt sajust mākslas darba auru, tādējādi dziļāk ielūkojoties mākslinieka dvēselē.

Labs variants ir Gruzija. Ceļojumi uz Gruziju jau tika aprakstīti. Tā ir vieta, kur nosvinēt kāzas. Nogaršo Gruzijas izcilos vīnus. Apskatīt Gruzijas kalnus un izbaudīt viesmīlību. Jūras mīļiem tā ir vieta, kur atpūsties, jo Gruzijas melnā Jūra ir patīkama atpūta.

Arī mēs paši esam neizsmeļams ceļojumu materiāls. Kā gan uzzināt, kas esat, ja necenšaties būt pēc iespējas vairāk vietās, uzzināt iespējami bagātāku informāciju par pasauli, kurā kopīgi dzīvojam? Dabas brīnumi gan virs, gan zem zemes, gan okeānos un tālu virs mūsu galvām aicina ikvienu, kam nav svešs piedzīvojumu meklētāja gars. Nedomāju, ka ikviens no mums var doties izplatījumā – dažādu iemeslu dēļ, bet ideja apmeklēt kosmosa muzeju Šveicē vai apceļot vietas, kuras glabā zvaigžņu atlūzas – meteorus, nemaz nav tik nereāla.

Profesionāla interese vada tos, kas aizrautīgi nodevušies savam darbam. Arī tie, kam pārāk garlaicīgs šķiet biežais darba pavadonis – komandējums, dodoties darba pieredzes braucienā, mēdz izmantot situāciju, lai līdztekus lietišķajām interesēm atlicinātu laiku personīgiem mērķiem – gan urbānās vides, gan īpašu dabas radītu vietu apmeklējumam.

Pasaule ir brīnišķīga – atrodiet to, ko realizēt ir tieši Jūsu spēkos!

Post Navigation