Internets senioriem

Lattelecom jau izsenis pārsteidz ar savām akcijām, kas rosina arī vecāka gadagājuma cilvēkus pieslēgties internetam, to izmantot un izprast. Veiksmīgākā no tām – “Pieslēdzies, Latvija” – pulcējusi teju 10 tūkstošus senioru, kas trīs dienās varēja vairākās mācībstundās pilnveidot savas datorprasmes. Katru gadu apmācīto cilvēku skaits pieaug. Šī paša piedāvājuma ietvaros, Lattelecom ir izveidojis t.s. “senioru komplektu”, kurā pensionētiem cilvēkiem pieejams internets, televizors un telefons par īpaši izdevīgām cenām.

Pieteikties senioru piedāvājumam

Apskatīt

Interneta modems, TV dekoders un ierīkošana – bez papildu maksas! Īpašā cena saglabājas nemainīga visu lietošanas laiku.

Kādēļ senioram pieslēgt internetu?

InternetsJūs, iespējams, palaikam saskaraties ar vecāka gadagājuma cilvēkiem – parasti asociācijas rodas ar “tantiņām”, – kas, nonākuši sabiedrībā, to vien dara kā pļāpā, nevietā komentē vai runā visādas aplamības, kas pārējiem liek raukt uzacis. Rūgtā patiesība ir tāda, ka šīs “tantiņas” visbiežāk gluži vienkārši nedabū tik bieži parunāt ar citiem cilvēkiem, tādēļ izmanto katru iespēju. Ja jūs, ne ar vienu nerunājis visu dienu, pēkšņi uzskrietu kādam paziņam, diezin vai viņu tik ātri laistu vaļā.

Ar šo visu domāts, ka internets ir logs uz pasauli, un savā ziņā piedāvā arī cilvēcisku saskarsmi – kaut vai interneta komentāros, kaut vai vakaros ar jums “Skaipā”. Turklāt internets vēl joprojām ir kas jauns, kas vecākiem cilvēkiem paver svaigu skatienu uz pasauli – kas zina, varbūt jums ar saviem it kā tik senilajiem vecākiem un vecvecākiem pēkšņi būs daudz vairāk, par ko runāt nākamajā radu sanāksmē!

Informācija par piedāvājumu

Senioru komplektam ir divas opcijas: ar telefona pieslēgumu, vai bez tā. Piedāvājums sevī iekļauj vai nu optisko internetu (kur tas ir pieejams), vai “Internets 1” – DSL pieslēgumu ar ātrumu līdz 6mb/s. Bez tam senioru komplektā ietilpst arī telefona pieslēgums (izvēles) un televizors ar pamata paku, turklāt papildus 39 pamata pakas kanāliem trīs mēnešus varēs skatīties arī 55 papildus kanālus, kas parasti tiek iekļauti tematiskajās pakās.

Pieteikt Lattelecom internetu

Atlaide senioriem ir ļoti izdevīga. Piemēram, neizvēloties telefonu, internets un televīzija maksā vien Ls 12,58 mēnesī (~18 EUR), taču parasti šāds piedāvājums pieejams par 21 latu mēnesī (~30 EUR), nemaz nepieskaitot to, ka trīs mēnešus bez maksas būs iespējams skatīties visas televīzijas pakas, kas papildus ekonomiskajai pakai maksā 6,5 latus (~9.5 EUR). Tātad, rezumējot, seniori par 18 eiro mēnesī iegūst 39 eiro vērtu pakalpojumu. Papildus tam var iegūt arī 5 latu atlaidi, piesakot pakalpojumu internetā.

Nosacījumi

Lai kvalificētos senioru komplektam, jābūt pensionētam (drīkst būt arī priekšlaicīgi pensionējies) Latvijas iedzīvotājam. Pakalpojums ir pieejams arī esošajiem Lattelecom klientiem. Līgums tiek slēgts uz diviem gadiem, bet standarta cena saglabājas visu pakalpojuma lietošanas laiku. Lai nerastos pārpratumi, atgādinām, ka pēc 3 mēnešu lietošanas perioda jāzvana uz Lattelecom klientu apkalpošanas tālruni, ja vēlaties atslēgt tematiskās pakas – 177.

Post Navigation