IZZI

Lai arī rakstu sākt tendenciozi – pēc virsraksta var noprast, ka daudzi domā, ka IZZI piedāvātie pakalpojumi ir slikti – nav labs stils, tomēr jāpasvītro, ka pēdējos gados IZZI ir kļuvis par labāku pakalpojumu sniedzēju, uzlabojot gan savus pakalpojumus, gan to pieejamību. Šajā rakstā apskatīsim IZZI piedāvātos pakalpojumus.

Raksts ir novecojis, lasi interneta pieslēguma jaunumus vai citur.

IZZI televīzijas pakalpojumi

IZZI piedāvā trīs televīzijas pamatpieslēgumus – Interaktīvā HD, Bāze HD un Bāze. Bāze, lētākais pieslēgums, maksā tikai sešus latus, bet HD televīziju pie IZZI varat pieslēgt, par cenu sākot ar 8 latiem. Savukārt IZZI piedāvātā interaktīvā televīzija ir nedaudz kvalitatīvāka, taču izceļas ar bagātīgu iespēju klāstu, piemēram, filmu nomu, video ierakstu, grāmatzīmēm, u.t.t.

IZZI televīzijas pakalpojumi ir kvalitatīvi un lēti pieejami Rīgā, Rēzeknē, Ādažos, Ludzā, Aizkrauklē, Kuldīgā un arī Valdlaučos. Viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc izvēlēties IZZI televīziju, ir tāds, ka IZZI ir viens no lielākajiem HD kanālu piedāvājumiem Latvijā. HD televīzija vairs nav nekas pilnīgi jauns, taču tieši HD kanālu piedāvājums televīzijas operatoriem bieži ir problēma, turklāt reti kurš piedāvājums ir tik izdevīgs kā IZZI piedāvātais.

IZZI internets

IZZI piedāvātais interneta pieslēgums ir izdevīgs un kvalitatīvs. Pieejami divu veidu interneta pieslēgumi — līdz 25Mbit/s par Ls 10,90, kā arī līdz 100Mbit/s par 12,90. Šādam interneta ātrumam vajadzētu apmierināt lielāko daļu vajadzību, jo, piemēram, ar 25Mbit/s pieslēgumu 1,4 gigabaitus lielu filmu var lejupielādēt nedaudz vairāk nekā septiņās minūtēs. Tieši tāpēc, izvēloties jebkuru no abiem piedāvātajiem interneta pieslēgumiem, jūs noteikti būsit apmierināts gan ar tā ātrumu, gan kvalitāti, gan cenu.

Akcijas

Operators piedāvā arī dažādas akcijas. Pašlaik aktuālās akcijas “Karaliska izklaide” ietvaros jūs varat testēt IZZI pieslēgumu 3 mēnešus bez maksas. Tas nozīmē, ka, ja jūs pēc pārbaudes laika nevēlaties operatora pakalpojumus izmantot, tad varat pēc trīs mēnešu lietošanas no IZZI pieslēguma atteikties, par to nemaksājot ne santīma.

IZZI patiešām ir veicis vērā ņemamu progresu savu pakalpojumu kvalitātes uzlabošanā. Piemēram, interneta portālā sudzibas pēdējo divu gadu laikā ir lasāma tikai viena sūdzība par IZZI internetu, taču kādus piecus gadus atpakaļ cilvēku sūdzības gan fiziskajā, gan virtuālajā vidē bija viens no galvenajiem IZZI mārketinga kanāliem.

Post Navigation