IZZI internets

Raksts ir novecojis, lasi interneta pieslēguma jaunumus vai citur. Interneta piekļuves pakalpojumu sniedzēji un to piedāvāto pakalpojumu klāsts varētu tālāk paplašināties. Jūsu interneta pakalpojumu sniedzēja izvēle būtu jāveic, vadoties pēc vairākiem faktoriem, piemēram, cik daudz laika Jūs visticamāk pavadīsiet internetā, satura apjoma, ko Jūs plānojat ielādēt, un, vai Jūs to izmantosiet komerciāliem vai nekomerciāliem mērķiem un cik daudz Jūs varat atļauties maksāt. Šajā rakstā apskatīsim pazīstamu interneta pakalpojumu sniedzēju Latvijas – IZZI.

IZZI kabeļinternets

Pieteikties pie IZZI

Izmantojot savu tīklu infrastruktūru, IZZI spēj nodrošināt ne tikai kabeļtelevīzijas, bet arī interneta pakalpojumus. IZZI piedāvā 3 dažādas tarifu grupas ar ātrumu līdz 100 Mbit/s, kā arī bez papildus samaksas 5 e-pasta adreses (50 MB katra) un mājas lapas izvietošanu uz servera līdz 5 MB.

IZZI mobilais internets

Iespēja izvēlēties 500 MB, 2 GB, 5 GB vai 20 GB tarifu plānu un maksāt, sākot no Ls 6,81 mēnesī. Mobilais internets pieejams visā Latvijas teritorijā. IZZI mobilais internets ir piemērots vietās, kur nav pieejams optiskais internets, DSL internets un citi interneta pieslēguma veridi.

IZZI interneta pakalpojumu sniedzējs

IZZI ir populārs telekomunikāciju pakalpojumu sniedzējs, kas Latvijas iedzīvotājiem piedāvā kabeļtelevīzijas, digitālās televīzijas, interneta un mājas telefona pakalpojumus. IZZI – viens no Latvijas vadošajiem telekomunikāciju spektra pakalpojumu sniedzējiem. Uzņēmums ir radies 1994. gadā un kopš tā laika ir audzis līdzi jaunākajam telekomunikāciju pakalpojumos, piemēram, 1999. gadā veicot pirmo kabeļinterneta pieslēgumu.

Kompānija IZZI klientiem piedāvā sekojošus pakalpojumus:
  • Kabeļtelevīzija;
  • Digitālā televīzija;
  • Internets;
  • Mājas telefons;
  • Mobilais internets;
  • Komplekti.

Pieteikt

Piekļuve internetam vairs nav greznība. Pat ātrs internets pēdējos gados ir pieejams par ļoti saprātīgām cenām. Labs piemērs ir IZZI interneta pakalpojumi. Patiesībā, platjoslas tehnoloģija ir revolucionizējusi interneta piekļuves koncepciju. Dienās, pirms tika ieviesta platjoslas interneta pieeja, interneta pakalpojumu sniedzēji izmantoja iezvanpieejas interneta pieslēgumu. Lēnais savienojums tad bija galvenā problēma. Failu lejupielāde bija laikietilpīgs uzdevums. Bet tagad, vietējie interneta pakalpojumu sniedzēji piedāvā ātru un kvalitatīvu interneta pieslēgumu. Tiem ir milzīgs ātrums un failu ielāde vairs neaizņem vairākas stundas. Tikai ar peles klikšķi Jums ir iespēja lejupielādēt tiešsaistes saturu pāris minūšu laikā, vai tas būtu teksts, audio, video vai attēli.

Atrast interneta pieslēgumu un varbūt pat lētu interneta pieslēgumu mūsdienās ir kļuvis gandrīz par nepieciešamību. Mēs sazināmies caur e-pastu, meklējam informāciju dažādās mājas lapās un lejupielādējam liela izmēra failus. Tomēr mums ir nepieciešams tāds interneta pieslēgums, kas neiztukšotu visu mūsu budžetu. Lēts interneta pieslēgums ir atrodams – Jums vienkārši ir jāzina, ko Jūs darāt. Novērtējiet savas vajadzības, tad apskatiet mūsu salīdzināšanas sadaļu, lai atrastu ātru, lētu un kvalitatīvu interneta pieslēgumu. Kad tas ir izdarīts, Jums būs ātrs un kvalitatīvs interneta pieslēgums, pirms Jūs to zināsiet.

Post Navigation