Jaunumi jauno auto tirgū

Kompānija Jaguar nolēmusi mest izaicinājumu Vācu premium zīmola ražotājiem, un prezentējusi spēkratu kuram turpmāk būs jārada konkurence tādiem bezceleriem, kā BMW 3 sērija vai AUDI A4. 4,7 metrus garais Jaguar XE ir pilnībā jauns modelis. Tas savu oficiālo pasaules pirmizrādi piedzīvos tikai oktobra sākumā, Parīzes motoru šovā. Līdz ar to tehniskā informācija, kur šobrīd ir pieejama par šo spēkratu, ir visnotaļ skopa.

Dāmu mīlulis MINI Cooper, kurš līdz šim nav spējis izcelties ar praktiskumu, ir ticis pie vēl divām durvīm. Tas nozīmē, ka turpmāk, brīdī kad vēlēsities automobilī ielaist savus bērnus vai draugus, jums pašam vairs nebūs jāraušas ārā no sava sēdekļa, lai ielaistu tos otrajā sēdekļa rindā. Vēl vairāk, pateicoties šai opcijai, MINI ir paaudzies garumā par vairāk nekā 16 centimetriem.

Šogad kompānijas Land Rover radītais un nu jau leģendārais apvidnieks vārdā Discovery svin savu 25 jubileju. Iespējams pateicoties tieši šim notikumam, tā radītāji ir nolēmuši pastiprinātu uzmanību veltīt Discovery vārda spodrināšanai. Septembra pirmajā nedēļā, plašākai publikai tika atrādīts jaunais Land Rover Discovery Sport, kurš turpmāk aizstās ražošanā esošo Freelander.

Post Navigation