Kā ceļojumā pasargāt savas kartes no nozagšanas

Ir patīkami braukt ceļojumā un apskatīt citas valstis, nogaršot nacionālos ēdienus un baudīt atpūtu. Jebkuram ceļojumam un atpūtai vajadzētu būt patīkamai. Ir svarīgi rūpēties par savu personīgo lietu drošību, lai ceļojums paliktu atmiņā, kā patīkama atpūta.

Kā pasargāt savas kredītkartes no zagļiem

Bankomāts

Kredītkartes cilvēki glabā lielāko daļu naudas un zagļi ir kļuvuši gudrāki, un var uzlauzt un pārsūtīt naudu no viena konta un otru, vai ir iespējams norēķināties, vairākās valstīs ar kredītkarti, neizmantojot pin kodu, tas noteikti ir jāņem vērā. Ja mēs paši nedomāsim par sava maka drošību, tad neviens cits arī par to nedomās.

Nebūtu patīkami, ja visa nauda no kredītkartes pazustu un nebūtu iespējas iegūt to atpakaļ. Tādēļ savas kredītkartes ir jāglabā drošā vietā, tur kur zagļi netiks klāt un pat ja tiks, tad, lai jums ir pietiekami daudz laika, lai to saprastu un novērstu zādzību.

Vajadzētu nopirkt atsevišķu maku, kurā var glabāt kredītkarti, gadījumā, ja nozog maku, lai karte atrodas pie īpašnieka, un visa nauda ir uz tās, jo zagļi domās ,ka naudu un visu svarīgāko esat atstājis makā, bet tomēr maks būs gandrīz tukšs. Otrā maciņā varēsiet pārlikt visas kartes, naudu un pārējo nepieciešamo, un kārtīgi paslēpt, lai zaglis netiek tam klāt. Vienmēr ir jābūt uzmanīgam un jāapdomā, ko no dokumentiem esat gatavi nēsāt līdzi dodoties iepirkties, vai apskatīt pilsētu. Visdrošāk ir ņemt līdzi tikai pašu nepieciešamāko.

Post Navigation