Kā radās internets 2. daļa

Sākumā izlasi – kā radās internets 1. daļu un tad atgriezies pie šī raksta par interneta rašanos!

World Wide Web (WWW) tika izveidots jau deviņdesmito gadu sākumā Eiropas laboratorijā. Viņu mērķis bija izstrādāt veidu, kā ļaut pētniekiem ciešāk sadarboties un padarīt pētījumu rezultātus viegli pieejamus citiem pētniekiem. Tā rezultātā, pirmā publiski pieejamā tīmekļa vietne tika izveidota 1993. gadā.

Deviņdesmito gadu vidū, vairāk nekā 30 miljoni cilvēku bija ieguvuši piekļuvi internetam. Šis milzīgais interneta sērfotāju skaits pamudināja lielas korporācijas ieguldīt savus mārketinga līdzekļus Web dizainā un reklāmās, lai pārdotu vai sniegtu informāciju par saviem produktiem un vai pakalpojumiem. Kā rezultātā, šodien ir miljoniem uzņēmumu, kas cīnās par ikviena interneta lietotāja uzmanību. Turklāt interneta pieeja ir kļuvusi par katra biznesa modeļa standarta prasību.

Visbeidzot, interneta piekļuves rašanos var lielā mērā attiecināt uz atsevišķu ideju un talantu kombināciju un dalīšanos starp tūkstošiem cilvēku visā pasaulē. Ja nebūtu šo kolektīvo centienu, internets un tā piekļuve, no kā mēs esam kļuvuši tik atkarīgi, nevarētu pastāvēt. Iztēlojieties dzīvi bez interneta. Jūs, iespējams, justos vairāk vai mazāk apjukuši un apmaldījušies, pat neapzinoties kāpēc. Padomājiet par to – daudziem cilvēkiem internets ir kļuvis par vienīgo avotu personīgajai bankai, ieguldījumiem, braukšanas norādēm, izglītībai, biļetēm uz izklaides pasākumiem, grūti atrodamiem priekšmetiem, ar veselību saistītiem resursiem, mūzikai, iepazīšanās, spēlēm, iepirkšanās, un darba/skolas pētījumiem. Šie ir tikai daži piemēri no daudziem pielietojumiem, ko internets ienes mūsu dzīvē. Kā Jūs varat redzēt, interneta pieslēgums ir kļuvis par kopēju prasību mūsu dzīvē, bez kuras mēs būtu kā bez rokām.

Post Navigation