Kāpēc nesatraukties par lietām

Pirmais, pavisam pašsaprotamais iemesls, kas liek nesatraukties par ietām, ir gadījums, kad šīs lietas nevar mainīt. Varbūt jāpagaida, kad pienāks īstais brīdis, bet šobrīd – nevar. Nevar atrast jaunu darbu, nevar dabūt algas pielikumu, nevar sakrāt mājai, automašīnai, dzīvoklim, nevar aizbraukt ceļojumā. Situācijā, kad nekas neliecina par gaidāmām izmaiņām resursos, ir sapņi, kuru piepildīšanās vienkārši jāatstāj uz vēlāku laiku. Vai nu laika cēlais ritējums, karma vai likteņa pirksts ļauj piepildīties visam, kam jānotiek, tikai tas notiek īstajā brīdī un īstajā laikā, ko Tev nav pa spēkam paredzēt.

Kad nav ko likt uz zoba, vēl vairāk sevi satraukt ar bezjēdzīgu nervozēšanu nav vajadzīgs. Es saprotu, ka brīdī, kad uzmācies izmisums, prāts atsakās darboties. Bet ir jābūt kaut vienam gaišuma stariņam, kas var izvest no šķietamās bezcerības. Sāc tam sekot, un Tu izkļūsi virspusē.

Sirdsmiers ir cieši saistīts ar Tavu fizisko stāvokli. Naidīgas emocijas ir bīstamas. Tu neko neiegūsi, ja papildus savai grūtajai situācijai vēl vainosi citus. Vari iedzīvoties tikai veselības sarežģījumos, kas būs jārisina paralēli esošajiem. Centies aizstāt negativitāti ar mīlestību un mieru. Dari, ko spēj, valdot pār sevi, un apzinies, ka esi pats savas laimes kalējs. Tādējādi Tu ne vien stiprināsi pašapziņu, bet arī pasargāsi savus tuviniekus no saviem neproduktīvajiem emociju izvirdumiem.

Post Navigation