Kas ir labākais?

Optiskais internetsOptiskais internets un optiskās šķiedras tīkls ir labākais no labākajiem. Ir pat interneta pakalpojumu sniedzēji (IPS), kas izmanto tikai optiskās šķiedras tīklu mājas TV pakalpojumiem, interneta pakalpojumiem un tālruņa pakalpojumiem. Optiskais internets ir veidots no optiskās šķiedras kabeļiem, kas ir drošāks, ātrāks, un var pārnest vairāk datu nekā tradicionālie tīkli, kas izmanto vara kabeļus.

Kabeļi, ko interneta pakalpojumu sniedzēji izmanto, lai sniegtu savus pakalpojumus, ir izmantoti jau gandrīz simts gadus, un nekad nav modernizēti vai uzlaboti. Tā rezultātā, interneta pakalpojumi joprojām ir lēnāki, nekā tie būtu, ja tiktu balstīti uz tehnoloģijām, kas pieejamas šodien. Optiskais internets ir nākotnes tīkls.

Optiskās šķiedras tīkls nav veidots no vadiem, tāpēc tas ir ātrāks un efektīvāks nekā kabeļu tīkls. Šķiedru optika nosūta datus visā optiskās šķiedras garumā – garas stikla vai plastmasas šķiedras, kas ir elektromagnētiski uzlādētas. Optisko šķiedru, nevis kabeļu izmantošana nozīmē to, ka mazāk datu tiks zaudēti, un tiks pārsūtīti augstākas kvalitātes attēli, jo, ceļojot pa optisko šķiedru, attēli gandrīz nemaz nezaudē to kvalitāti.

Tātad, ja Jūs vēlaties skatīties televīziju HD kvalitātē, Jūs saņemsiet daudz skaidrāku HD attēlu no pakalpojuma, kas ceļo pa optisko šķiedru, nevis kabeli, jo, signāls, kas ceļo pa kabeli, pavājinās un degradē attēlu.

Post Navigation