Kredīts vasaras ceļojumam

Vasara ir ceļojumiem vispiemērotākais laiks – laika apstākļi ir labvēlīgi, ir iespēja saņemt atvaļinājumu un atpūsties. Ceļojumi cilvēkam sniedz neaizmirstamas atmiņas, iespēju relaksēties, iepazīt citu tautu kultūru un ikdienas dzīvi. Kredīts vasaras ceļojumam ir naudas aizdevums, kas sniedz finansiālu atbalstu, lai iegādātos ilgi plānotu vai nesen iecerētu ceļojumu.

KredītsŠāda veida kredīts ir izdevīgs brīžos, kad izvēlētā ceļojuma izmaksas nav iespēja patstāvīgi segt. Vēl tas ir piemērots situācijām, kad noteiktiem ceļojumiem tiek piedāvātas pēkšņas atlaides. Kredīts ļauj klientam sadalīt pilno ceļojuma summas atmaksu mazākos ikmēneša maksājumos, būtiski samazinot katra mēneša izdevumus un iekļaujot summu mēneša budžetā.

Kredītu vasaras ceļojumiem var saņemt jebkurš pilngadīgs (atsevišķās kompānijās: 20 gadus vecs) Latvijas Republikas pilsonis. Izsniedzot kredītu kreditori izvērtē arī klienta iepriekšējās kredītsaistības, nedrīkst būt pārkāptas līgumsaistības, kā arī tiek izskatīta klienta finansiālā situācija un iespējas kredītu atmaksāt – ikmēneša ienākumi, izdevumi un citi. Vēl klientam jābūt aktīvam bankas kontam, aktīvam telefona numuram un e-pasta adresei. Slēdzot kredīta līgumu, klientam nepieciešams uzrādīt pasi vai ID karti.

Iespējamā kredīta summa variē atkarībā no kompānijas, kas aizdevumu izsniedz, kā arī no klienta plānotā ceļojuma izmaksām. Klientiem tiek piedāvāta iespēja aizņemties no 70 līdz pat 10 000 EUR. Aizdevuma atmaksas termiņu klients var izvēlēties pēc saviem ieskatiem uz 3, 6, 12, 18, 24 vai pat 36 mēnešiem. Jo ilgāks atmaksas periods izvēlēts, jo mazāki būs ikmēneša maksājumi, taču klientiem jāņem vērā arī tas, ka ilgāks termiņš nozīmē arī ilgākas kredītsaistības. Atšķirīgas kredīta kompānijas piedāvā gan pagarināt atmaksas termiņu, samaksājot atbilstošu naudas summu par pakalpojumu, vai arī atmaksāt visu summu pirms termiņa beigām jebkurā brīdī.

Post Navigation