Lattelecom internets

LattelecomMūsdienās ir daudz interneta pakalpojumu sniedzēju, kas izmanto dažādas metodes, kā piekļūt internetam. To piedāvātās cenas arī var mainīties, atkarībā no pakalpojuma. Ir ļoti svarīgi zināt, ko interneta pakalpojumu sniedzēji ir spējīgi piedāvāt, lai iegūtu vislabāko pakalpojumu no labākā sniedzēja. Šajā rakstā apskatīsim Lattelecom elektronisko pakalpojumu sniedzēja piedāvātos pakalpojumus.

Lattelecom optiskais internets

Raksts ir novecojis, lasi interneta pieslēguma jaunumus vai citur.

Optiskais internets – ātrs un kvalitatīvs ar ātrumu līdz 200Mbit/s, bet abonējot VIP komplektā – līdz 500 Mbit/s. Tiek piedāvāti vairāki optiskā interneta pieslēgumi un mājas komplekti, lai ikviens interesents varētu izvēlēties sev piemērotāko.

Lattelecom DSL internets

DSL internets – Stabils un kvalitatīvs interneta pieslēgums līdz 10Mbit/s, bet atsevišķās vietās līdz 20 Mbit/s. Tiek piedāvāti vairāki DSL interneta pieslēgumi un mājas komplekti, lai ikviens interesents varētu izvēlēties sev piemērotāko.

WiMAX bezvadu internets

Platjoslas interneta pieslēgums vietās, kur nav kabeļu tīkla. WiMAX bezvadu internets piedāvā ātrumu līdz 2 Mbit/s. WiMAX bezvadu internets ir labs risinājums mājoklim vai birojam, ja kabeļu tīkla būvniecības izmaksas interneta ierīkošanai ir pārāk augstas

Publiskais Wi-Fi internets

Wi-Fi bezvadu internets – tā ir piekļuve vairāk kā 3000 piekļuves vietām visā Latvijā. WiFi internets var būt piemērots gan plaukstdatora, gan portatīvā datora lietotājiem, kas atrodas kustībā. Wi-Fi pieejams vairāk kā 3000 publiskās piekļuves vietām visā Latvijā: kafejnīcās un restorānos, degvielas uzpildes stacijās, iepirkumu centros un citur. Wi-Fi internets ir stabils, ātrs un ērti izmantojams bez jebkādiem datu ierobežojumiem.

Par Lattelecom interneta pakalpojumu sniedzēju

Lattelecom ir lielākais elektronisko pakalpojumu sniedzējs Latvijā. SIA Lattelecom ir dibināta 1994.gadā. Uzņēmums piedāvā integrētus elektronisko sakaru un IT pakalpojumus, sniedz telekomunikāciju, tīklu projektēšanas un izbūves pakalpojumus. Lattelecom nodrošina arī datu pārraides un IT infrastruktūras risinājumus, interneta un kontaktu centra pakalpojumus, kā arī biznesa procesu ārpakalpojumus.

Kāpēc izvēlēties Lattelecom interneta pieslēgumu?

  • Ātrums – interneta ātrums līdz 500Mbit/s;
  • Ērtums – ērti pieteikties, ērti lietot;
  • Cena – saprātīga cena par nevainojamu kvalitāti;
  • Atbalsts – 24/7 atbalsts.

Pieteikties internetam

Tās ir tikai dažas lietas, kāpēc vairums Latvijas iedzīvotāju izvēlas pārbaudītas vērtības – Lattelecom interneta pieslēgumu.

Piekļuve internetam vienmēr mums visiem ir bijusi problēma. Ir bijušas vairākas reizes, kad svarīga iemesla dēļ mums nepieciešams piekļūt internetam, bet tas nav pieejams. Jūs jūtaties neapmierināts, jo esat palaidis garām iespēju tikties ar draugiem tērzēšanas telpā, vai pieteikties darbā, par ko kāds Jums ir pastāstījis. Viens jauninājums, kas pašlaik maina Latvijas interneta lietotāju pasauli, ir Lattelecom optiskais internets. Optiskais internets nodrošina vieglu piekļuvi internetam, ātru informācijas apstrādi, ātru failu lejupielādi un iespēju pilnībā izbaudīt interneta sniegtās priekšrocības. Lattelecom optiskais internets novērš ierastās nepatikšanas ar savienojuma pārrāvumiem nelaikā.

Post Navigation