Lattelecom optiskais internets

Lattelecom ir tie, kas aizveduši optisko internetu uz rajoniem. Nepārvērtēsim Lattelecom lomu platjoslas interneta ieviešanā – Lattelecom ir vienīgie, kam bija īsta iespēja izveidot infrastruktūru, pieejami līdzekļi, u.t.t. Un tomēr fakts ir fakts – Lattelecom optiskais internets pieejams jau kādā pusmiljonā mājsaimniecību, Lattelecom tā ieviešanā fokusējoties uz punktiem, kas varētu sagādāt lielāku atdevi. Tagad VIP komplektā Lattelecom piedāvā internetu ar ātrumu līdz pat 1 gigabitam sekundē, bet optiskā interneta pamatklientiem pieejamais ātrums ir 400 megabiti sekundē, izmantojot “Optika 4” pieslēgumu.

Kādu pieslēgumu izvēlēties?

Raksts ir novecojis, lasi interneta pieslēguma jaunumus vai citur.

Optiskais internets ir ļoti, ļoti ātrs. Lētākais Lattelecom optikas pieslēgums maksā ap Ls 10 mēnesī, nodrošinot ātrumu līdz 100 megabitiem sekundē, kas tīri teorētiski ļauj lejupielādēt 1.4 gigabaitus lielu filmu aptuveni 2-3 minūšu laikā. Protams, ātrums ir atkarīgs no servera (vai torrent gadījumā – tiem, kas dalās ar konkrēto failu), t.i., tā, kas datus nodod jūsu datoram, tādēļ lielāks ātrums par kādiem 10 megabaitiem sekundē būs sastopams diezgan reti. Ar šo visu tiek sacīts, ka parastam lietotājam izvēlēties vēl ātrāku internetu īsti nav jēgas. Par pakalpojuma pieejamību varat painteresēties Lattelecom mājaslapā. Jāteic, ka Lattelecom optiskais internets ir ne tikai ļoti ātrs, bet arī stabils. Lattelecom var bez šaubām saukt par labāko interneta pakalpojumu sniedzēju Latvijā.

Par pieejamību

Daudziem optiskais internets nav pieejams; tā notiek dažādu iemeslu dēļ – bieži vien to gluži vienkārši neļauj ievilkt mājas īpašnieki, pretī pieprasot kādu samaksu. Dažreiz tādēļ, ka privātmājās optisko internetu ievilkt nav izdevīgi, u.t.t. Taču pats galvenais, ko der zināt – zvanot uz 177, varat ātri noskaidrot pakalpojuma pieejamību, kā arī meklēt risinājumus Lattelecom optiskā interneta ievilkšanai savās mājās. Ja pretējās daudzdzīvokļu mājās pieejams optiskais internets, par papildus samaksu to, visticamāk, varēsit ierīkot arī sev. Savukārt tie, kas dzīvo daudzdzīvokļu mājās, var savākt parakstus par optiskā interneta ievilkšanu. Lattelecom optiskais internets daudzviet vēl joprojām nav un nebūs pieejams – bet tikai tādos gadījumos, kur tas gluži vienkārši nav izdevīgs.

Post Navigation