Optiskā interneta nākotne

Lattelecom optiskais internetsJa Jūs mēģināt nošķirt faktus no baumām, kad runa ir par optisko internetu, viens no svarīgākajiem aspektiem, kas jāņem vērā par šo interneta pieslēgumu ir tas, cik ilgi tas ir šeit uz palikšanu. Ar iezvanpieejas modemiem, kas ir gandrīz aizmirstībā un standarta pieslēguma došanos prom no interneta pasaules, cik ilgu dzīvi var sagaidīt optiskais interneta pieslēgums?

Labās ziņas jebkuram, kas uztraucas par optiskā interneta ilgmūžību ir tas, ka tehnoloģiju nozares eksperti ir sertificējuši to kā “nezūdošu” – tas nozīmē, ka izaugsmes iespējas, ko piedāvā tās augstās jaudas iespējas netiks pārsniegta ilgi. Ja Jūs gaidāt cenu krišanu pirms optiskā pieslēguma uzstādīšanas, Jums vajadzētu arī apsvērt atšķirīgās priekšrocības.

Optiskā interneta nākotne

Lai gan vēl paies zināms laiks, pirms optiskais internets pilnībā aizstās savus vecākos brāļus un kļūs par nozares standartu, tas nenozīmē, ka to lietošana pilnībā slēpjas nākotnē. Daudzi uzņēmumi un privātpersonas jau bauda optisko internetu – lielāku ātrumu, jaudu un drošību. Ja Jūs tas neinteresē, tad apskatiet cenas un atveriet acis. Ja Jums ir pieejams optiskais internets, tad tā ir lieta, ko nepieciešams ieviest arī Jūsu mājās.

Optiskā interneta ātrums

Tātad, cik ātrs ir optiskais internets? Tāpat kā ar citiem interneta pieslēgumiem, var būt atšķirība starp ātrumu, ko redzam reklāmas materiālos un faktisko ātrumu, ar ko saskaras lietotāji, taču šī atšķirība strauji mazinās pakalpojumu sniedzējiem piedāvājot arvien lielāku ātrumu katru gadu. Lai gan iepriekš sasniedzamais ātrums bija 100Mbi/s, tas tagad var pārsniegt 500 Mbit/s kopā ar Lattelecom interneta pakalpojumu sniedzēju.

Uzziniet, vai Jūs varat pieslēgt optisko internetu savās mājās un darbā, apmeklējot Lattelecom interneta pakalpojumu sniedzēja mājas lapu vai sazinoties ar viņiem, lai apspriestu izmaksas.

Post Navigation