Optiskais internets

Optiskais internets ir tāds interneta pieslēgums, kas spēj nodrošināt mājsaimniecībām liela ātruma interneta pieslēgumu. Latvijā ir pieejams optiskais internets ar ātrumu līdz 500 Mbit/s. 500 Mbit/s ir liels interneta ātrums, kāds līdz šim privātpersonām piedāvāts Latvijā un Eiropā, un tas iezīmē jaunu posmu interneta attīstībā. Šāds interneta ātrums ļaus ne tikai jaunā kvalitātē izbaudīt pašreiz pieejamos pakalpojumus, bet arī strauji attīstīties nākamās paaudzes interneta pakalpojumiem.

Par Lattelecom optisko internetu

Attīstot projektu, plāno gan palielināt interneta datu pārraides ātrumu līdz pat 10 Gbit/s, gan arī izvērst ātrgaitas optisko internetu visā Latvijā, kas arī aktīvi tiek darīts. Patlaban optiskais internets pieejams Latvijas lielākajās pilsētās. Piesakies arī Tu optikai, bet ja Tev nav pieejams optiskais internets, tad nobalso par savu māju, jo tas paātrinās optiskā interneta ievilkšanu Tavā mājā.

Citviet Eiropā šāda veida pieslēgumi ir salīdzinoši dārgi un pozicionēti uz situētiem un turīgiem lietotājiem. Latvijā izvēlējies citu stratēģiju – uzreiz to piedāvāt plašākai sabiedrībai, jo šāda infrastruktūra palīdz ātrāk un kvalitatīvāk sazināties, tādējādi arī atbalstīs ekonomisko situāciju valstī un palīdzēs rasties jaunām idejām, kā šo neierobežoto kapacitāti izmantot. Norvēģijā optiskais pieslēgums mēnesī, piemēram, maksā ~160 eiro, kamēr Latvijā tā cenas sākas no dažiem latiem mēnesī. Jāatzīmē, ka Latvijas iedzīvotājiem ir iespēja lietot Eiropā ātrāko internetu, kāds pieejams privātpersonām – 500 Mbit/s, ko spēj nodrošināt optiskais interneta pieslēgums.

KĀPĒC IZVĒLĒTIES OPTISKO INTERNETU

  • Liels interneta ātrums;
  • Augsta kvalitāte;
  • Minimālais garantētais interneta ātrums;
  • Pievilcīgas cenas;
  • Profesionāls klientu atbalsta dienests;
  • Papildpakalpojumi

Kam domāts optiskais internets

Optiskais internets ir piemērots gan interneta iesācējiem, gan zinošiem interneta lietotājiem. Pats galvenais optiskā interneta cena ir ļoti pievilcīga. Pateicoties optiskā interneta zemajām cenām, ātrumam un kvalitātei – optiskais internets ir ļoti pieprasīts interneta pieslēgums. Ja Tev nepieciešams kvalitatīvs interneta pieslēgums par adekvātu cenu – piesaki optisko internetu.

Optiskais internets interneta lietotājiem ļauj kvalitatīvi, bez laika un nervu bojāšanas izbaudīt ātra interneta priekšrocības – video augstā kvalitātē, online spēles bez attēla aiztures, failu apmaiņa, tūlītēja interneta vietnes ielāde, filmu lejupielāde neticamā ātrumā, augstas kvalitātes interneta TV bez aizķeršanās u.t.t.

Post Navigation