Pieteikšanās patēriņa kredītam

Ja Jūs apsverat pieteikšanos patēriņa kredītam bez ķīlas, Jums jāizpēta atšķirības starp kredītiem bez ķīlas un kredītiem pret ķīlu.

Patēriņa kredīti pret ķīlu:

Izmantojot kredītu pret ķīlu, Jums tiks piešķirts garāks atmaksas termiņš un Jūsu ikmēneša maksājumi, iespējams, būs mazāki. Salīdzinājumā ar kredītiem bez ķīlas, šie kredīti ir daudz izdevīgāki, jo to procentu likmes būs daudz zemākas. Piesakoties kredītam, Jūs ieķīlājat kādu īpašumu, piemēram savu auto, zemi, māju vai citu īpašumu, lai nodrošinātu kredītu. Tā kā šī veida kredītam ir zemāks riska līmenis, to ir daudz vieglāk iegūt.

Patēriņa kredīti bez ķīlas:

Tie, kā norāda nosaukums, ir pilnīgi pretēji kredītiem pret ķīlu. Izmantojot šo iespēju, nav nepieciešama ķīla, kas nodrošina aizņemto naudu, tāpēc kredīta procentu likme tiek palielināta. Aizdevējam šī ir riskantāka kredīta iespēja un tādēļ parasti tiek pārbaudīta aizņēmēja maksātspēja. Patēriņa kredīts bez ķīlas ir efektīva alternatīva tiem, kas vēlas kredītu, bet kam nepieder īpašums vai citi aktīvi, ko sniegt kā ​​kredīta nodrošinājumu.

Šo kredītu summas svārstās no EUR 50 līdz EUR 20 000, bet aizdevēji bieži vien ir diezgan piesardzīgi, sniedzot lielu naudas summu, saskaņā ar šiem noteikumiem. Ja kredīts netiek atmaksāts, aizdevējam ir iespēja tikai ar juridiskiem līdzekļiem atgūt piešķirto naudu.

Piesakoties jebkāda veida kredītam bez ķīlas, ir daži punkti, kas jāņem vērā. No vienas puses, tiem ir paaugstinātas procentu likmes, tomēr dažiem cilvēkiem šo kredītu ieguvumi atsver to ēnas puses. Sakarā ar to, ka kredītam nav nepieciešams nodrošinājums, aizņēmējam nav jāieķīlā kāds īpašums, lai iegūtu kredīta apstiprinājumu. Papildus ērtības, izmantojot šāda veida kredītus, ir tas, ka Jums nebūs aizdevējam jāiesniedz dažādi finanšu pārskati, kā arī nebūs nepieciešamas ļoti garas pārbaudes un izvērtēšanas.

Post Navigation