Pronets

Pronets ir interneta pakalpojumu sniedzējs, kas darbojas lielākajā daļā Daugavas labā krasta, kā arī Pārdaugavā – Imantā, Torņakalnā un Ziepniekkalnā. Pronets piedāvā kvalitatīvu optisko internetu, kabeļtelevīziju, kā arī mājas telefoniju par ļoti zemām cenām. Šajā rakstā apskatīsim Pronets piedāvāto internetu, īpaši apskatot to no izdevīguma viedokļa.

Raksts ir novecojis, lasi interneta pieslēguma jaunumus vai citur.

Pronets piedāvātie pakalpojumi

Pronets piedāvā trīs veidu pakalpojumus – kabeļtelevīziju, internetu un mājas telefoniju. Internets ir pieejams ātrumā līdz 1000Mbps, taču jāmin, ka šādu ātrumu (aptuveni 125 megabaiti sekundē) diez vai sasniegsit tāpēc, ka a) cietie diski tik ātri neieraksta informāciju; b) būs vajadzīgs īpašs (dārgs) rūteris un tīkla karte; c) serveri šādu ātrumu vienkārši nepiedāvā. Tātad – no lielākā interneta ātruma nav nekādas jēgas, tādēļ iesakām izvēlēties lētāko Pronets piedāvāto internetu, kas, slēdzot līgumu uz 24 mēnešiem, izmaksā tikai Ls 5,85 mēnesī un nodrošina lejupielādes ātrumu līdz 100Mbps.

Pronets piedāvā arī kabeļtelevīzijas pakalpojumus, kurus nodrošina operators Baltcom. Kabeļtelevīzija atsevišķi maksā 7 latus mēnesī, taču tikai tad, ja noslēdzat līgumu uz diviem gadiem un veicat priekšapmaksu par 6 mēnešiem. Kabeļtelevīzijā ir pieejami 57 televīzijas kanāli – gan sporta, gan populārzinātniskie, gan citi. Pieejama arī mājas telefonija, kuras ietvaros tiek piedāvāti izdevīgi tarifi gan Latvijas tīklā, gan zvanot uz ārzemēm.

Pronets kompleksās pakas

Pronets piedāvā arī t.s. “kompleksās pakas”, kas ļauj jums pieteikties vairākiem pakalpojumiem – telefonam, internetam un kabeļtelevīzijai – reizē, par to maksājot mazāk. Atkarībā no jūsu dzīvesvietas internets un televīzija ir pieejami sākot ar Ls 9,98 mēnesī. Iesakām izmantot Pronets pakalpojumus kopā, tādējādi būtiski ietaupot līdzekļus. Pronets piedāvā kvalitatīvus pakalpojumus, par kuriem galvenokārt varam dzirdēt pozitīvas atsauksmes. Ietaupi, izmantojot Pronets pakalpojumus!

Pronets pieejamība

Pronets ir pieejama pārklājuma karte, taču tā ir vairāk reprezentatīva: piemēram, privātmājās, kā arī rajonos, kuros pārklājums it kā ir nodrošināts, internets visbiežāk nebūs pieejams, to neievelkot par papildus samaksu. Pronets lielākoties ir pieejams daudzdzīvokļu mājās, turklāt, vadoties pēc pieprasījuma, Pronets pakalpojumi tiek nodrošināti arvien jaunās un jaunās vietās. Pronets interneta un kabeļtelevīzijas pakalpojumi ir vieni no izdevīgākajiem un kvalitatīvākajiem, kas pieejami Rīgā. Izvēlies Pronets – izvēlies kvalitatīvu internetu un kabeļtelevīziju par pieņemamu cenu.

Lēti un kvalitatīvi interneta un kabeļtelevīzijas pakalpojumi – Pronets

Post Navigation