Pronets internets

Uzņēmums Pronets ir dibināts 2000. Gadā. Pronets piedāvā interneta, televīzijas un telefonijas pakalpojumus. Šajā rakstā apskatīsim Pronets piedāvātos interneta pakalpojumus, lai ikviens varētu izvēlēties sev piemērotāko interneta pieslēgumu. Raksts ir novecojis, lasi interneta pieslēguma jaunumus vai citur.

 

Izvēloties vispiemērotāko  pakalpojumu sniedzēju, kas nodrošinās Jūsu savienojumu, Jums jāņem vērā sava atrašanās vieta. Tas palīdz noteikt, kāda veida savienojums Jums ir nepieciešams. Ja Jūs dzīvojat lauku apvidū, Jums ir nepieciešams cita veida savienojums. Pronets nepiedāvā interneta pakalpojumus laukos. Tomēr, ja Jūs dzīvojat Rīgā, Jums ir iespēja pieslēgt Pronets interneta pieslēgumu. Kopumā, Jūsu atrašanās vieta nosaka pieslēguma veidu, kas Jums nepieciešams.

Pronets interneta pieslēguma tarifi

Pieteikties pie Pronets

Pronets starta interneta pieslēgums

Prontes interneta pieslēgums starta nodrošina interneta pieslēgumu Latvijā līdz 100 Mbit/s (lejupielāde) un līdz 10Mbit/s (augšupielāde).

Pronets ekonomiskais interneta pieslēgums

Prontes interneta pieslēgums starta nodrošina interneta pieslēgumu Latvijā līdz 100 Mbit/s (lejupielāde) un līdz 40Mbit/s (augšupielāde).

Pronets standarta interneta pieslēgums         

Prontes interneta pieslēgums starta nodrošina interneta pieslēgumu Latvijā līdz 100 Mbit/s (lejupielāde) un līdz 80Mbit/s (augšupielāde).

Pronets labākais interneta pieslēgums  

Prontes interneta pieslēgums starta nodrošina interneta pieslēgumu Latvijā līdz 100 Mbit/s (lejupielāde) un līdz 100Mbit/s (augšupielāde).

Pronets universālais interneta pieslēgums

Prontes interneta pieslēgums starta nodrošina interneta pieslēgumu Latvijā līdz 1000 Mbit/s (lejupielāde) un līdz 100Mbit/s (augšupielāde).

Interneta straujā popularitāte, kas ir pārveidojusi patērētāju pasauli, ir mainījusi arī biznesa pasauli. Interneta pieslēgums ir kļuvis par prasību. To lieto, lai izmantotu patērētāju kredītkartes pirkumiem, veiktu pilnvaru pārbaudes, tiktu galā ar tiešsaistes pasūtījumiem, apsekotu inventarizāciju, nosūtītu ierakstus no mājas vai reģionālās iestādes uz citiem birojiem un daudz, daudz vairāk. Tomēr Interneta revolūcija ir atstājusi dažus ļoti lielus caurumus piedāvāto jomu pārklājumā.

Kāpēc izvēlēties Pronets interneta pieslēgumu?

  • Saprātīgas cenas;
  • Ātrums;
  • Mājas komplekti;
  • Bezmaksas ierīkošana (slēdzot līgumu);
  • Profesionāla apkalpošana.

Pieteikties

Kur pieejams Pronets internets

Pronets interneta pakalpojumi ir pieejami Imantā, Ziepniekkalnā, Torņakalnā, Sarkandaugavā, Centrā, Maskavas forštatē, Ķengaragā, Šķirotavā, Pļavniekos, Purvciemā, Teikā, Čiekurkalnā, Juglā, Mežciemā un Dreiliņos.  Pakāpeniski notiek arī paplašināšanās lai sniegtu iespēju apkalpot arī citus mikrorajonus. Ja Jums nav pieejams Pronets interneta pieslēgums, Jūs varat izvēlēties citu interneta pakalpojumu sniedzēju. Latvijā ir pieejams ne tikai vadu internets, bet arī bezvadu internets. Ar šo savienojumu problēma ir tā, ka tas ir lēnāks nekā citi interneta pieslēgumi un arī nav tik uzticams. Sliktos laika apstākļos, Jums varētu būt grūtības iegūt piekļuvi internetam.

Post Navigation