Publiskais Wi-Fi internets

Wi-Fi internets ir bezvadu internets. Publiskais Wi-Fi internets dod iespēju jebkurā diennakts laikā lietot ātrgaitas pieslēguma internetu vairāk kā 3000 piekļuves vietās visā Latvijā. Wi-Fi internets pieejams vairāk kā 3000 publiskās piekļuves vietām visā Latvijā – tur, kur redzama Wi-Fi uzlīme: kafejnīcās un restorānos, degvielas uzpildes stacijās, iepirkumu centros un citur visā Latvijā.

Jums ir nepieciešams vienmēr būt internetā? Mūsdienās, interneta pieslēgums vairs nav problēma, pat ja Jums ir jādodas brīvdienās, uz ārpus pilsētas konferenci vai vienkārši ārā. Pašlaik ir daudz veidu, kā palikt savienotam ar internetu jebkurā dienas laikā jebkurā vietā. Jums tikai nepieciešams paņemt līdzi savu uzticamo klēpjdatoru, planšetdatoru vai telefonu un Jums var būt viss nepieciešamais, lai varētu lasīt e-pastus, sērfot internetā, izmantot tūlītējās ziņojumapmaiņas pakalpojumus, lejupielādēt programmas vai izmantot citas iespējas.

Pieteikties Wi-Fi internetam

Pieteikties Wi-Fi internetam

Stabils, ātrs un ērti izmantojams interneta pieslēgums – Wi-Fi.

Uzziniet par interneta piekļuves iespējām. Pirms doties atvaļinājumā vai ceļojumā, uzziniet, vai viesnīcā, kur Jūs apmetīsieties, būs pieejams platjoslas internets. Mūsdienās lielākā daļa brīvdienu un ceļojumu naktsmītņu piedāvā Wi-Fi internetu. Jūs varētu izvēlēties apmesties viesnīcā, kas sniedz bezmaksas fiksētā vai bezvadu interneta pakalpojumus. Pretējā gadījumā Jūs varētu piekļūt internetam, izmantojot bibliotēku, kafejnīcu vai kādu citu iestādi, kas piedāvā bezmaksas Wi-Fi. Lai būtu drošs, Jūs varētu arī pārbaudīt vietējo Wi-Fi pieslēgumu sarakstus. Lai nerastos problēmas, piesakieties publiskajam Wi-Fi internetam, lai saņemtu piekļuvi vairāk kā 3000 vietām visā Latvijā.

Kāpēc izvēlēties Wi-Fi interneta pieslēgumu:

  • Stabils;
  • Ātrs;
  • Ērti izmantojams;
  • Piekļuve ārpus mājām;
  • Bez datu ierobežojumiem.

Kur ir pieejams publiskais Wi-Fi internets

Wi-Fi internets

Arvien vairāk un vairāk kompānijas sāk piedāvāt bezvadu interneta piekļuvi. Šīs parādības sākumā, tikai dažas kafejnīcas piedāvāja piekļuvi internetam, izmantojot fiksēto vai bezvadu savienojumu. Šobrīd gandrīz katra kafejnīca piedāvā kaut kāda veida interneta piekļuvi. Interneta piekļuve tiek nodrošināta arī citās kompānijās un iestādēs, piemēram, bāros, birojos, viesnīcās un slimnīcās. Dažos gadījumos tas ir veids, kā tikt līdzi konkurencei, bet citos gadījumos šādā veidā uzņēmuma īpašnieks cenšas būt inovatīvs, lai noturētos konkurences priekšgalā.

Wi-Fi internets ir noderīgs jebkurā dzīves situācijā:
  • Biznesa pusdienu un lietišķas tikšanās laikā;
  • Darba dokumentu nosūtīšanai un saņemšanai, atrodoties kustībā;
  • Operatīvai informācijas apmaiņai un izziņai;
  • Radošām idejām un darbam brīvā atmosfērā;
  • Izklaidei un sērfošanai internetā.

Mūsdienās lielākā daļa interneta lietotāju dod priekšroku interneta pieslēgumam, izmantojot Wi-Fi. Tas ir tāpēc, ka šī savienojuma veids ir bezvadu, ir ātrs un ļoti ērts. Jums nav jāatrodas mājās, lai piekļūtu Wi-Fi internetam. Viss, kas Jums jādara, ir jāatrod “karstais punkts” (izraudzītās vietas, kur ir pieejams Wi-Fi interneta pieslēgums) un jāpieslēdzas Wi-Fi interneta ar datoru, planšetdatoru, telefonu vai citu ierīci. Lielākā daļa tirdzniecības uzņēmumu šajās dienās (piemēram, tirdzniecības centri, sporta zāles, stāvvietas, pilsētiņas, bibliotēkas, kafejnīcas, restorāni, vai pilsētu centri) nodrošina piekļuvi Wi-Fi, lai viņu klientiem būtu pieejams ātrs un stabils interneta pieslēgums.

Post Navigation