Viasat internets

Vai zinājāt, ka Viasat piedāvā arī interneta, ne tikai kabeļtelevīzijas pakalpojumus? Tagad zināt. Taisnību sakot, šo internetu Viasat saņem no Tele2, citreiz Triatel, taču šis ir sadarbības piedāvājums, tādēļ tas pats internets pie Viasat ir lētāks. Šajā rakstā apskatīsim to, kādos gadījumos jūs varētu izšķirties par labu Viasat interneta pieslēgšanai, kā arī apskatīsim nosacījumus

Kad izdevīgi pieslēgt Viasat internetu?

Izdevīgi Viasat internetu būs pieslēgt tad, ja vēlaties pieslēgt arī Viasat televīziju. Atsevišķi Viasat Zelta paka – tā ir tā, kuru saņemat, pieslēdzot Viasat internetu – izmaksā 22,05 eiro, taču varat saņemt šo pašu paku kopā ar internetu tikai par 28,44 eiro mēnesī. Lauku rajonu iedzīvotājiem šis ir vislabākais piedāvājums gadījumā ja nav pieejams cita veida interneta pieslēgums. Viasat internets ir ātrs – līdz 3 megabiti sekundē, – bet kanālu klāsts – plašs. Pakā iekļauti 53 kanāli, taču varat pieslēgt arī maksas kanālus un HD kanālus pēc izvēles.

Viasat nosacījumi

Nosacījumi un dažas blaknes Viasat internetam ir šādas – līdz 25 gigabaitu datu pārraidei interneta ātrums būs līdz 3 megabitiem sekundē, taču pēc tam – 64 kilobiti sekundē. Jāmin, ka 25 gigabaiti tomēr ir daudz. Šāds datu apjoms pieļauj lejupielādēt trīsdesmit piecas 700 megabaitus lielas filmas, straumēt video, piemēram, no YouTube uz velna paraušanu un apmeklēt tīmekļa mājaslapas, kamēr paliek garlaicīgi – tas ir, ļoti ilgi. Pieslēgšana ir vai nu bezmaksas, vai vismaz ļoti lēta. Viasat piedāvātais interneta pieslēgums ir stabils, pieejams praktiski visā Latvijas teritorijā, kā arī pietiekami izdevīgs, lai to atļauties varētu ikviens. Tas nāk komplektā ar bezmaksas uztvērēju, tādēļ varat izmantot Viasat internetu, kur vien vēlaties.

Pieslēdz Viasat internetu

Raksts ir novecojis, lasi interneta pieslēguma jaunumus vai citur.

Viasat internets padarīs jūsu mājas dzīvi daudz interesantāku. Izvēloties Viasat internetu, nebūs jāraizējas par milzīgām pieslēguma izmaksām – tas darbojas ar mobilā telefona starpniecību, tādēļ darbojas praktiski jebkur. Ja jums vēl nav interneta tieši tādēļ, ka pieslēgums ir neiespējams vai pārāk dārgs, negaidiet vairs un sazinieties ar Viasat!

Post Navigation