WiMAX interneta pieslēgums

WiMAX ir platjoslas interneta pieslēgums ar ātrumu līdz 2Mbit/s.  WiMAX interneta pieslēgums ir piemērots vietās, kur nav kabeļu tīkla. Tas var būt ļoti, ļoti labs risinājums mājai vai birojam, ja Jums nav pieejams cits interneta pieslēguma veids. WiMAX interneta pieslēgums nodrošina piekļuvi internetam bez ierobežojumiem 24 h.

Interneta ātrums

WiMAX interneta pieslēgums ātrums iespējams līdz 2 Mbit/s. Tiek piedāvāti divi interneta plāni. Bezvadu internets WiMAX 1 piedāvā lejupielādes ātrumu līdz 1 Mbit/s un augšupielādes ātrumu līdz 256 Kbit/s. Bezvadu internets WiMAX 2 piedāvā lejupielādes ātrumu līdz 2 Mbit/s un augšupielādes ātrumu līdz 512 Kbit/s. Minimālais garantētais Interneta ātrums WiMAX 1 interneta plānam – lejupielādes un augšupielādes  200 Kbit/s. Minimālais garantētais Interneta ātrums WiMAX 2 interneta plānam – lejupielādes un augšupielādes  300 Kbit/s

WIMAX BEZVADU INTERNETS

Pakalpojums nodrošina pastāvīgu pieslēgumu internetam. Tas  veidots, izmantojot WiMAX tehnoloģiju, kas ļauj ierīkot platjoslas interneta pieslēgumu ar bezvadu pieslēgumu. Ierīkošanas vietai ir jāatrodas teritorijā, kur pieejams Bezvadu internets WiMAX pārklājums. Pārbaudi, vai Tev ir pieejams WiMAX platjoslas interneta pieslēgums.

Kā tiek ierīkots WiMAX?

Ierīkojot pakalpojumu bezvadu internets WiMAX, pie ēkas (uz jumta vai pie sienas) tiek uzstādīta āra antena, ierīkoti savienojuma kabeļi un uzstādīta iekštelpu iekārta datora pieslēgšanai, kura jāpieslēdz 220 V elektrotīklam.

Post Navigation